Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Штори для сцени і актових залів виготовляються будь-якого розміру і форми. Компанія «Ваш Інтер'єр» вже не один рік спеціалізується на виробництві сценічних штор. Штори для сцени і актових залів відрізняються від інших типів штор за їхньою сценічною функціональністю, за розміром і видом тканини, а також за специфікаціями їх виготовлення. Зазвичай використовується кілька шарів штори: передня штора і функціональні задні, які служать загальним фоном. Інші завіси на сцені використовуються в якості маскування, не дозволяючи публіці бачити функціональні частини сцени і переміщення.Штори для сцени можна прикрасити бахромою, тасьмою і китицями для більш декоративного виду.

Сценічні штори. Штори для сцени.

Тканини для сценічних штор

Для таких штор вибираються в першу чергу міцні тканини. Тоді вони будуть дуже зносостійкі і можуть прослужити багато років. За характеристиками тканини повинні бути матовими, щоб не відбивати світло. Оскільки сценічне освітлення може відображатися в публіку і заважати перегляду.

При оформленні сцен і актових залів необхідно приділити увагу будівельним нормам і оцінці пожежного ризику, щоб упевнитися, що виконані всі необхідні вимоги. А саме, чи правильно вибрані вогнетривкі і негорючі матеріали. Таким чином, використання пожежобезпечного текстилю забезпечує спокій та захист. Найчастіше такі тканини виготовлені з волокон (зазвичай штучних), які за своєю природою є вогнестійкими або мають спеціальне вогнетривке просочення. У наших салонах представлені колекції текстилю, які мають необхідні сертифікати. Зразки пожежобезпечних тканин ви можете побачити та випробувати в наших салонах декору.

 Штори для сцени гарні. Штори для актового залу. Тканина для штор.

Ми займаємось виробництвом сценічних штор, декоративних штор для виставкових залів, а також сценічних штор для шкіл, актових залів та аудиторій у Львові і в інших містах. Замовити пошиття штор для сцени або штор для актових залів ви можете в наших салонах декору або на нашому сайті.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно