fbpx

Пошиття штор на замовлення, вартістьВиди штор, які ми можемо виготовити для вас

Стилі дизайну інтер'єру
Класичні штори
———————————————————–
Класичні штори на замовлення прості у виконанні, вони складаються з прямих полотен тканини, що розсуваються. Варіантів для дизайну штор доволі багато, при цьому його виконання може містити останні модні тенденції з елементами. 
Стилі дизайну інтер'єру
Штори модерн
———————————————————–
Штори модерн на замовлення виготовляють в швейному цеху декор-центру “Ваш інтер’єр”. Модерн ( з французької – новітній, сучасний) – це стильовий напрям у мистецтві, що виник в кінці ХІХ – на початку ХХ століття
Стилі дизайну інтер'єру
Штори прованс
———————————————————–
Прованс – це стиль своєрідного «французького кантрі» в інтер’єрі, що передає побут та ментальність мешканців маленької провінції Прованс, що розташована на південному сході Франції біля берегів Середземного моря.
Стилі дизайну інтер'єру
Римські  штори
———————————————————–
Штори, які за допомогою системи з шнурів збираються в складки вгорі вікна називаються римськими. Римські штори (як і жалюзі) були винайдені в Італії і поєднують в собі красу класичних штор і зручність сучасних жалюзі. 
Стилі дизайну інтер'єру
Австрійські штори
———————————————————–
Австрійські штори – це симбіоз елементів французьких та римських штор, де полотно тканини збирається в круглі поперечні складки, за допомогою шнурів.
Стилі дизайну інтер'єру
Французькі штори
———————————————————–
Французькі штори утворені поперечними напівкруглими складками по усій своїй висоті, що є головною ознакою цього виду штор. Вони підйомні у використанні, тобто не розсуваються в сторони, а піднімаються вверх.
Стилі дизайну інтер'єру
Ламбрекени
———————————————————–
Ламбрекени використовують у різних стилях, що дозволяє надати певної атмосфери приміщенню, привнести чарівність чи неординарну індивідуальність в оформлення вікна. 
Стилі дизайну інтер'єру
Штори плісе
———————————————————–
Штори плісе мають вигляд суцільного гофрованого полотна, що надає виробу естетичну красу та зручність у використанні. Вони можуть бути виконані практично з будь-якої тканини і мати різні розміри.
Стилі дизайну інтер'єру
Рулонні штори, ролети
———————————————————–
Рулонні штори набули останнім часом все більшої популярності, адже їх перевага полягає в тому, що вони чудово підходять для більшості рішень в інтер’єрному оформленні.
Стилі дизайну інтер'єру
Фіранки та гардини
———————————————————–
Ми виконуємо пошиття фіранок та гардин у Львові, а ціни у нас найкращі. Більшість дизайнерів притримуються думки, що краса та вишуканість гардин залежать від тканини, ніж дизайну виробу. 
Стилі дизайну інтер'єру
Японські штори
———————————————————–
Японські штори є одним з декоруючих елементів, що можна використовувати для деяких стилів дизайну інтер’єру, де вони можуть слугувати гарним доповненням або робити наголос на східному стилі оформлення кімнати.
Стилі дизайну інтер'єру
Нитяні штори
———————————————————–
Ви маєте можливість купити нитяні штори на будь-який смак в мережі салонів «Ваш інтер’єр». Різноманіття вибору та доступні ціни не залишать Вас байдужими.

Пошиття штор у Львові, ціни.

Тепер пошиття штор у Львові та найкращі ціни в салоні “Ваш інтер’єр”. Кожен виріб індивідуальний і вартість пошиття розраховується згідно моделі. Зателефонуйте +380676202049 і ми детальніше проконсультуємо про вартість штори.

Як замовити  пошив штор? 

На першому етапі вам необхідно обрати тканину для ваших майбутніх штор. Для цього дизайнер індивідуально з вами обере саме те, що Вам найбільше сподобається та буде найкраще підходити для вашого інтер’єру. Якщо у вас немає розмірів, дизайнер виїжджає на місце і робить заміри, ціна замірів входить у вартість штор. Після цього він робить ескізи та прорахунки, погоджує з Вами і якщо все гаразд, подає ваше замовлення в роботу.

У нас існує також додаткова послуга з навішування штор. Готовий виріб може втратити цілісність при навішуванні, тому дизайнери, що виїжджають за адресою замовника зводять ризик до мінімуму. Вони правильно викладуть драпіровку, вивішають ламбрекени, прикріплять защіпки, прасують виріб на місці, зберігаючи оригінальність дизайнерської ідеї у виробі.

Позбутись такої головоломки вибору Вам допоможуть дизайнери нашого салону. Спеціалісти салону «Ваш Інтер’єр» займаються розробкою ексклюзивного фасону для пошиття штор, пошиття тюлі, чохлів та покривал під замовлення. Каталог продукції магазину пропонує великий асортимент тканин та супутніх аксесуарів для пошиття різноманітних текстильних виробів. Досвідчені дизайнери створюють проект гардин з врахуванням стилістики інтер’єру та вимогам замовника, підбирають відповідні карнизи. За бажанням клієнта, працівник салону виїжджає за адресою проживання першого, щоб ознайомитись з деталями оформлення інтер’єру, зробити необхідні заміри вікна, продумати модель та підготувати ескізи для візуальної демонстрації образу. Для оформлення індивідуального замовлення, дизайнер підбере тканини по фактурі та кольору відповідно до типу штор, для пошиття покривала – до оздоблення кімнати, а досвідчені кравчині якісно виконають роботу. При необхідності, завершальним етапом стане доставка продукції, монтаж карнизу та завішування виробу.

У декор-центрі “Ваш інтер’єр” ми пропонуємо пошиття штор у Львові. Штори бувають різними і не завжди можуть підходити по своєму модельному ряду до того чи іншого приміщення, тому необхідно враховувати, для якої кімнати ви їх підбираєте. Для правильного вибору гардини для декору вікна варто зважати на такі параметри: висота кімнати, форма та розмір вікна, карнизу, інтенсивність сонячного освітлення, спосіб відкривання вікна і наявність двері балкону чи тераси, загальний розмір приміщення, вид приміщення, стилістика оформлення інтер’єру та його кольорова гама. Фахівці рекомендують спочатку визначитись з функціональними можливостями штор чи тюлі, а лише потім подбати і про декоративну сторону у їх виготовленні, або якщо ви купуєте готовий виріб.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.