fbpx


Виклик дизайнера

 

А ви часом не бот ?

 

Розрахунок штори

 

А ви часом не бот ?

 

Виклик дизайнера

Сучасний дизайн штор можливий тільки з участі грамотного фахівця,
який вірно підбере для вас колірне і стильове рішення, вибере тканини для штор з урахуванням всіх ваших побажань, попрасує та навішає готові вироби .

Тільки такі фахівці працюють в нашому салоні. Вишукані, стильні, яскраві штори, які підбере вам наш дизайнер штор додадуть фарб самому нудному інтер’єру, приведуть у захоплення вас і ваших близьких.

При виборі тканин, моделей штор і карнизів необхідно враховувати особливості стилістики та освітлення Вашого інтер’єру, фактури меблів і оздоблювальних матеріалів.Depositphotos_2582806_M_Small5 причин скористатися послугою Виклик дизайнера:

1. Досвідчені фахівці, які оберуть для вас такий дизайн штор, який буде радувати вас і дарувати вам відмінний настрій довгі роки

2. Виїзд дизайнера додому допоможе визначити, які тканини для штор вам підійдуть найбільшевиходячи з вашого інтер’єру, особливостей планування та інших параметрів, які не завжди може передати фото або відео,

3. Вам не доведеться нікуди ходити, наші співробітники самі прибудуть до вас.

4. Запросивши дизайнера, Ви можете розраховувати на грамотну консультацію та ведення проекту

5. Разом з досвідченим фахівцем легкостворюватиіндивідуальну, гармонійну та комфортну атмосферу Вашої оселі.


Вибір тканин для штор, відповідальна справа, яку також варто доручити професіоналові. Адже кожен матеріал має свої особливості, без знання яких «ідеальні» штори в кімнату підібрати дуже важко.

Дизайнер штор – Львів пропонує, Ви вибираєте

Якщо ви хочете мати стильні, яскраві штори, які вдало впишуться у ваш інтер’єр, наш дизайнер штор вам допоможе. Ми працюємо для того, щоб зробити ваше життя яскравіше і красивіше.

Вирішили, що вам необхідний дизайнер штор у Львові чи Західній Україні? Ми радимо звернутися саме до нас, адже у нас ви зможе не тільки замовити підбір зовнішнього вигляду штор під конкретне приміщення, але й придбати все необхідне для реалізації готового проекту. Запросити дизайнера-декоратора можна щодня з 10 до 19 годин за наступними телефонами 0676202049 чи заповнити форму на сайті.