fbpx

Сонцезахисні системиЯкі сонцезахисні системи найкраще підійдуть для дому?

Весь ряд вибору сонцезахисних систем настільки широкий і багатофункціональний, що може на 50% замінити класичні штори. Їх можна розділити на дві групи – зовнішні системи та внутрішні.

До зовнішніх відносяться:

  • Маркізи – застосовуються для зовнішнього захисту від сонця і легкого дощу на фасадах ресторанів, кафе, магазинів, балконів різного призначення. Рекомендується виробником використовувати маркізи, як правило, з березня по жовтень. У період з мінусовою температурою повітря, а також при сильному вітрі і дощі – маркізи необхідно згортати.

До внутрішніх сонцезахисних систем відносяться:

  • рулонні штори –це штори, які монтуються безпосередньо на вікно, в проєм чи на проєм вікна. Це дуже практичний продукт з великим асортиментом тканин . Рулонні штори захистять Вас від надокучливого палючого сонця, від вигоряння штор та від по сторонніх поглядів.
  • штори плісе – це сонцезахисні системи з пліссерованої тканини, вони універсальні, тому їх можна встановлювати на вікна нестандартних розмірів та конфігурацій (трапеційні, трикутні, круглі, кадратні,мансардні та стельові вікна).
  • штори Делайт–це такі штори, як вертикальні, тільки в даному вигляді вони горизонтальні. Тканина почергово змінюється одною смужкою щільною на другу сітчасту прозору. Коли тканина щільна накладається одна на одну, тоді система у вигляді – відкрито (день), коли почергово накладаються щільна на прозору – тоді закрито (ніч). Ці системи ще мають назву день-ніч
  • жалюзі дерев’яні Баствуд – це елітна продукція з натурального матеріалу канадської липи і преміального бамбуку. Основні переваги таких систем це зовнішній вигляд, який створює атмосферу комфорту та затишку.
  • вертикальні жалюзі –це бюджетний варіант сонцезахисних систем для затінювання офісних чи адміністративних приміщень.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете ТУТ.