fbpx

Штори на замовлення каталог, пошиттяКупити якісні та ексклюзивні штори у Львові тепер легко та просто, адже можна завітати до одного з салонів декору “Ваш інтер’єр”. Оформлення інтер’єру вимагає вдалого поєднання певних предметів та декоруючих елементів приміщення, що створює бажану картину дизайну.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.


Замовити штори у Львові, ціни

Щоб замовити штори у Львові за кращими цінами,вибрати тканину, карнизи чи аксесуари,  досить відвідати один з салонів “Ваш інтер’єр”.

Або замовити виїзд дизайнера до вас додому з каталогами, тканин, так як їх колір найкраще можна побачити при вашому освітленні. Телефонуйте безкоштовно! або натисніть ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА і в зручний для вас час дизайнер до вас приїде.

Кожна з таких деталей наче частина мозаїки, де штори – важливий стильовий елемент, колір якого, фактура, дизайн пошиття, все це додає індивідуальні особливості вашому інтер’єру. Такий текстильний виріб створює затишок чи привносить святковий настрій у повсякдення, він несе емоційне навантаження при візуальному сприйнятті. Тож, якщо перед вами стоїть задача вибору штор, вам варто визначитись, на сам перед, яку функцію вони будуть виконувати: естетичну чи практичну.

Щоб замовити штори у Львові за найкращими цінами, достатньо завітати в один з салонів “Ваш інтер’єр”. Для оформлення віконного отвору провідні виробники штор пропонують різноманітні тканини, з яких створюються різні фасони, використовуючи цікаві ідеї в їх оформленні. Популярними серед штор є такі їх види: римські штори, японські, французькі, штори на петлях, на люверсах, римські арочні штори, штори на підхватах. Проте які з них є модними, відповіді на це питання не існує, адже все залежить від смаку господаря, стилю інтер’єрного оформлення та розміру приміщення. Дизайнери переконують, що у виборі гардин кожна деталь є суттєвою, то ж тут не варто нехтувати розміром вікна та його розташуванням, висотою кімнати, колористикою приміщення. Існує декілька загальних порад щодо вибору. Колір такого виробу повинен бути світліший чи темніший, ніж відтінок стін, щоб не зливатись, але і не перенасичувати загальний фон. Варто зважати на вибір візерунку тканини, адже їх наявність може зіграти, як позитивну, так і негативну роль в просторовому сприйнятті приміщення. Наприклад, великі орнаменти, квіти чи полоси можуть візуально зменшувати площу кімнати, тому такі штори підійдуть для просторих площ, наявність поперечних смужок зробить стіни візуально ширшими, а вертикальні – візуально нададуть приміщенню висоти. Щодо щільності тканини, то останню потрібно підбирати відповідно до природного освітлення кімнати, адже крім естетичної функції, штори повинні захищати приміщення від яскравого сонячного світла, а також, інколи, і від цікавих поглядів посторонніх.

Вибір штор величезний , а в салоні «Ваш Інтер’єр» цей вибір буде для Вас ще й приємним, адже у нас Ви можете купити штори від стандартних до ексклюзивних моделей, фото яких представлено в каталозі. Також дизайнери салону допоможуть Вам у виборі тканини та фасону відповідно до стилю приміщення та Ваших вподобань. Ми пропонуємо не лише пошиття гардин, тюлі на замовлення, але й також їх навішування, підбір карнизів та решти супутніх аксесуарів. Саме тому замовити штори у Львові, ціни на які можуть дуже відрізнятися, краще в салоні з величезним досвідом та якісним портфоліо.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете тут.