fbpx


Відгуки наших клієнтів ТУТ.

В даному розділі ми пропонуємо переглянути наші роботи. В фотогалереї представлені різні види штор, шпалери для стін, світильники в інтер’єрі.

Наша компанія “Ваш інтер’єр” реалізує дизайн штор та їх пошиття за найсучаснішими технологіями. У нас є власні пошивні цехи, в яких працюють справжні майстри своєї справи: швачки та закрійники, технологи. На кожному з етапів виробництва неухильно дотримуються нашими технологами всі вимоги технологій.

  • Важливе значення відіграє наявність власного виробництва у Львові. Чудове технічне оснащення дозволяє нам реалізувати навіть найскладніші проекти на найвищому рівні.
    • Величезний досвід, а також використання тільки самих передових технологій і сучасних матеріалів дозволяє майстрам створювати справжні шедеври.
    • Закрійники та швачки виконають замовлення в мінімальні терміни.
    • Гарантуємо високу якість роботи, а також надаємо тривалі гарантії на готовий виріб і всі використані матеріали.
    • Крім того, ми готові не тільки розробити дизайн і здійснити пошиття штор, але і допомогти клієнтам вибрати колір і фактуру тканин, що найбільше підходять до загального інтер’єру

Щодо оздоблення стін.

В виставкових салонах можна переглянути в каталогах безліч варіантів шпалер для стін. Фотопанно та фрески зроблять інтер’єр насиченішим, цікавішим та гармонійним. Шпалери – це ідеальний матеріал для оздоблення стін. Грандіозний вибір сучасних шпалер елітної якості та ексклюзивного дизайну – це можливість створити унікальний декор, від розкішного ретро до нестаріючої класики, від ваблячого шебішику до вражаючого різкістю ліній хай-тека. Фотокаталоги шпалер знаходяться в наших салонах, де можна комфортно переглянути і вибрати шпалери для будь-якого інтер’єру.

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете ТУТ.