Вертикальні жалюзі, виготовлення

Вертикальні жалюзі, виготовлення

Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує вертикальні жалюзі які є естетичним, практичним і зручним рішенням для інтер’єру. Різні варіанти розсування і розворотів ламелей дозволяють змінити світловий потік, тим самим, захищають приміщення від відблисків сонця забезпечуючи його освітленість.

Різноманітність тканин для вертикальних жалюзі і простота управління задовольнить запити найвибагливішого замовника.

Одна з відмінних рис вертикальних жалюзі – це можливість їх застосування в якості перегородок в адміністративних і виробничих приміщеннях.

Вертикальні жалюзі дозволяють закривати максимально великі вікна (отвори) завдяки тому, що карнизи можна встановлювати встик.

Вертикальні жалюзі на замовлення, монтаж

Вертикальні жалюзі дозволяють декорувати вікна і прорізи великої ширини і висоти. Найчастіше вертикальні жалюзі встановлюють в офісах, банках, салонах, медичних установах і т.п.

Завдяки можливості повороту ламелей на 380 градусів можна регулювати ступінь освітленості приміщення протягом дня. При цьому в приміщення потрапляє природне світло, а робоче місце (монітори) захищені від відблисків.

В одному виробі можна використовувати тканини різних кольорів, імітуючи поєднання гардин і тюлі або просто чергувати тканини різних відтінків.

Крім стандартного виконання можна також замовити вертикальні жалюзі зі скосом.

Вертикальні жалюзі  можна застосовувати  не лише в бізнес-центрах і муніципальних установах, а й у ресторанах і в житлових приміщеннях. Великий вибір тканин і різноманітність кольорів та фактур дозволяють органічно вписувати жалюзі в будь-який інтер’єр: від класичного до модерну, від мінімалізму до хай-тека. Колекція тканин надає необмежені можливості для застосування вашої фантазії. Крім передових дизайнерських рішень, перевага продукції полягає у високому стандарті якості виробів.Тканини оброблені і просочені спеціальними пропитками, які запобігають деформації, вицвітання і надають тканині необхідну жорсткість. Також вертикальні жалюзі  володіють пиловідштовхуючими і антистатичними властивостями. Частина тканин крім того, є вологовідштовхувальними або не підтримують горіння. Всі ці якості дають можливість оптимально підібрати матеріал, виходячи з особливостей приміщення.