fbpx


Системи для зимових садів та Перголи

Системи для зимових садів та Перголи

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Зимовий сад – універсальна світлопрозора конструкція, прилаштована до будівлі з метою розширення простору приміщення і приємного проведення часу. Ця споруда з металу і скла може стати прикрасою приватного будинку або заміського котеджу. Також зимовий сад може бути спланований в офісі великої фірми, він доречний в бізнес-центрі, банку, спортивно-розважальному комплексі.

Правильно спроектований, вірно розрахований і вміло побудований зимовий сад стане прикрасою будівлі і чудовим місцем відпочинку. Однак для того щоб насолоджуватися квітами і зеленню протягом всього року, необхідні спеціальні системи для зимових садів, які  захищають рослини від сонця і спеки влітку. Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує сучасні системи затінення, що вже довели свою високу ефективність та забезпечать сприятливий мікроклімат Вам і Вашим гостям. В наших салонах Ви можете замовити як внутрішні сонцезахисні системи, так і зовнішні сонцезахисні системи для зимових садів.

Практика показує, що ефективніше встановлювати зовнішні сонцезахисні системи для зимових садів. Зовнішнє затінення дозволяє проникати всередину 5-40% сонячної енергії (такий розкид пояснюється тим, що при затіненні використовуються матеріали різних кольорів). При внутрішньому сонцезахисті даний показник становить 60-90%. У літні місяці зовнішні системи виявляються набагато ефективнішими. А ось взимку в приміщенні краще виглядають внутрішні сонцезахисні системи, що створюють затишну, більш теплу атмосферу.

Сонцезахисні системи для зимових садів, замовити у Львові

Системи для зимових садів можна застосовувати для будь-яких споруд, навіть самої складної конфігурації.

У випадках, коли монтаж зовнішнього затінення і обслуговування  стають неможливими, фахівці компанії “Ваш Інтер’єр” рекомендують встановлення внутрішніх сонцезахисних систем. Використання відповідних систем дозволяє ефективно управляти світлом і тінню. Важливо, що за допомогою затінення не спостерігається тепличний ефект, якого не уникнути при склінні зимових садів без застосування захисних систем.

Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує надійні і високоякісні системи для затінення зимового саду, які відрізняються довговічністю і простотою в експлуатації. Наша продукція сертифікована, вироби виготовляються з екологічних матеріалів.

Спеціальні тканини, які використовуються в системах для зимових садів, обробляються спеціальними пропитками і додатково обробляються тефлоном. Завдяки цьому поверхня полотна робиться водовідштовхуючою, тканина не вигорає на сонці, не мнеться, зберігаючи привабливий вигляд протягом тривалого часу.

В салонах “Ваш Інтер’єр” Ви можете вибрати будь-яку тканину для свого зимового саду. Ми пропонуємо сонцезахисні системи будь-яких розмірів. Незалежно від площі скління зимових садів ці споруди будуть надійно захищені.

Додатково компанія “Ваш Інтер’єр” рекомендує вибрати автоматичне управління з дистанційним або провідним управлінням. Автоматика – Somfy (Франція).