fbpx


Штори для кабінету, пошиття

Штори для кабінету, пошиття

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Також наша студія дизайну пропонує штори для кабінету на замовлення. Штори для кабінету Приміщення несе в собі психологічний настрій на певний вид діяльності, і все це залежить від облаштування інтер’єру, а атмосфера, що створюється дизайнером в інтер’єрі повинна відповідати функціональному використанню приміщення в подальшому. В цьому випадку доволі складною задачею є облаштування робочого кабінету, адже він повинен бути презентабельним, стильним, та при всьому цьому ще й затишним.

Для облаштування кабінету необхідно врахувати, щоб ця кімната була багатофункціональна і використовувалась не лише для праці. Тут необхідно передати певну строгість та респектабельність господаря кабінету, налаштовуючи людей на ділові зустрічі, конференції. Та презентабельність для гостей повинна співвідноситись з зручністю та комфортом для господаря. Як правило вподобання господаря такої кімнати зупиняється на класичному стилі, де співвідноситься і помпезність, і комфорт, а певні предмети та аксесуари додають домашнього затишку.

Замовлення штор для кабінету, Львів.

Однією з важливих задач оформлення інтер’єру є вибір штор для кабінету. Такий вибір відбувається на користь стилю та освітлення приміщення, враховуючи загальну палітру кольорів, кількість та розмір вікон. Тканина та сукупні аксесуари для штор продемонструють не лише смак, але й достаток власника кабінету, проте варто врахувати їх доречність в сукупному дизайні інтер’єра. Для кабінету класичного стилю гарно підійдуть, відповідно, класичні штори, японські чи австрійські штори, а ось для офісного стилю вдалим буде вибір рулонних чи римських штор, різноманітні жалюзі. В будь-якому випадку, штори повинні захищати від сонячного проміння, що буде заважати роботі, а ось вибір виду залишається за вами.

Оформлення кабінету шторами вимагає знання асортименту якісних та брендових тканин, фурнітури та аксесуарів , а також доцільність їх використання. Працівники магазину- салону «Ваш інтер’єр» знають як створити чудовий зовнішній вигляд штор для Вашого індивідуального замовлення. Такий дизайн та пошиття штор для кабінету буде виконане якісно а надійно за короткий термін та приємно помірних цінах.