fbpx


Римські штори, пошиття та дизайн

Римські штори, пошиття та дизайн

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Ми пропонуємо римські штори купити саме в салоні Ваш інтер’єр. Штори, які за допомогою системи з шнурів збираються в складки вгорі вікна називаються римськими. Римські штори (як і жалюзі) були винайдені в Італії і поєднують в собі красу класичних штор і зручність сучасних жалюзі. Історія римських штор налічує вже декілька тисяч років. Вперше драпірувати вікна такими шторами почали в епоху Стародавнього Риму. Звідси і з’явилася назва цього виду штор. Вони відрізняються від інших видів штор елегантністю, строгістю, а також оригінальністю.

На сьогоднішній день римські штори є дуже популярним видом штор, який використовується практично повсюдно. Такими шторами прикрашають і драпірують віконні прорізи будинків, квартир, офісів, а також ресторанів і кафе. Римські штори відмінно вписуються практично в будь-який стиль інтер’єру: від традиційного класичного до сучасного хай-тек.

Пошиття римських штор у Львові, ціни

Замовити пошиття римських штор у Львові можна в салонах декору та текстилю “Ваш інтер’єр”. Римські штори кріпляться на карниз, в який може бути вбудований електромотор: таким чином, штори можна як піднімати, так і опускати не тільки вручну, але і за допомогою панелі керування або пульта дистанційного керування (або підключити їх до системи “Розумний будинок” і програмувати роботу).

Римські штори використовуються в интерьерном дизайні в тих місцях, де неможливо встановити широкі портьєри (наприклад, на кухні) або вони виглядають недостатньо добре. Завдяки конструкції, римські штори можна також розмістити на будь-якому вікні або отворі, навіть де досить мало місця. Римські штори використовуються у випадку, коли вікна необхідно повністю затінювати: вони бувають зручні в конференц-залах і невеликих кінотеатрах.

Римська штора, купити.

Римська штора – дуже практична і зручна у догляді, а купити її тепер можна і у Львові. Рівень такої штори можна зручно регулювати: це означає, що вона буде закривати рівно ту частину вікна, яку необхідно: наприклад, якщо ви вирощуєте рослини на підвіконні, то можете підняти штору трохи вище – і вона не буде їх чіпати.

Тканини, які використовуються для штор, також можуть бути не тільки підібрані за кольором і фактурою під ваш інтер’єр, але і спеціально замовлені саме для вашого проекту. Можливе пошиття штор з вашими логотипами або іншими зображеннями: це важливо для різних комерційних компаній, які піклуються про фірмовому стилі.
У разі забруднення їх можна просто зняти з карниза і випрати. Крім того, вони дуже надійні і служать дуже довго, але вартість римських штор різна.