fbpx


Штори модерн

Штори модерн

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Штори модерн на замовлення виготовляють в швейному цеху декор-центру “Ваш інтер’єр”. Модерн ( з французької – новітній, сучасний) – це стильовий напрям у мистецтві, що виник в кінці ХІХ – на початку ХХ століття. Незважаючи на короткий термін існування, він залишив гарний слід в в архітектурі, живописі, цей стиль знайшов себе в оформленні інтер’єру, навіть в хореографії присутній стиль модерн. Прагненням цього стилю є поєднання всіх елементів з кола людини в одне ціле, виходячи за межі класики.

Стиль модерн привносить цікаві ідеї та нестандартні форми в дизайн інтер’єру, де за основу береться природна тематика (рослинний та тваринний світ). Тут можна побачити криві лінії, округлі форми, вишукану асиметрію. Що стосується кольору, то в інтер’єрі використовуються світлі кольори, проте не яскравих тонів. Це відноситься і до текстильних виробів. Штори, покривала, декоративні подушки, виконані з тканини в приглушених відтінках кольорів з рослинними орнаментами. Для виготовлення штор стилю модерн використовуються благородні тканини, що прикрашені ламбрекенами, драпіруванням зі складками, присутнє використання шнурів, смужок тканини для прихватів.

Штори модерн у Львові

Пошиття штори модерн можна замовити в салоні “Ваш інтер’єр”. Улюбленими кольорами модерністів є сіро-голубі, приглушені бузкові кольори, кофейний, молочний, колір слонової кістки. Модерн відомий зображеннями на тканині, де зустрічаються квіти водяної лілії, іриси, різноманітні комахи, інколи казкові тварини. Проте варто пам’ятати, що колір штор в стилі модерн повинен поєднуватись з кольором меблів, загальною кольоровою гаммою, а розмір візерунку на тканині, густота в орнаменті малюнку не повинна впливати на площу приміщення у візуальному сприйнятті. Тому, наприклад, для невеликої кімнати підійдуть гардини, виконані з однотонного полотна тканини. Штори в стилі модерн слугують вишуканим доповненням для дизайну інтер’єру. Також вони чудово підійдуть і до класичного стилю, привносячи певну оригінальність, легкість, витонченість та невимушеність.

Якщо Ви вирішили створити ідеальний образ вікна в стилі модерн, то салон декору «Ваш інтер’єр», що знаходиться у Львові, пропонує послуги з дизайну та пошиття штор. Професійні консультанти салону підберуть фасон штор в стилі модерн відповідно до дизайну приміщення, для якого вони створюватимуться. Наші досвідчені дизайнери знають, як задовольнити Ваші естетичні смаки, тому довірте пошиття штор в стилі модерн працівникам салону, що виконають свою роботу якісно та швидко. Зверніть увагу, ми пропонуємо також асортимент тканин, що дозволяє вибрати необхідні полотна для виробу, вибір карнизів та різноманітних супутніх аксесуарів, фурнітуру для текстилю, що зробить замовлення максимально довершеним у кінцевому результаті.