fbpx


Штори для готелю, пошиття

Штори для готелю, пошиття

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Штори для готелю – такий же важливий і необхідний текстильний елемент, як ряд інших атрибутів декору для готельного бізнесу. І ми даємо можливість виготовити будь які штори на замовлення в найкоротші терміни. Вони допомагають доповнювати створювати індивідуальну обстановку готелю, робити її легкою і затишною. Крім того, часто штори для готелю прийнято доповнювати різноманітними декоративними елементами, тим самим створюючи неповторний єдиний стиль для всього закладу, по якому про який гості відвідувачі і будуть дізнаватися про ваш готель від відвідувачів, впізнавати його серед сотні інших готелів.

Замовити штори для готелю у Львові

“Ваш інтер’єр” надає спеціальні пропозиції готелям та ресторанам, а саме можна замовити штори для готелю у Львові за найкращими цінами. Саме для того, щоб досягти індивідуальності в стилістичному оформленні, наша студія магазин-салон «Ваш Інтер’єр» пропонує замовити штори для готелю у нас. Це дасть вам можливість не тільки створити оригінальний дизайн штор для готелю, але і також прорахувати оптимальне в плані якості-ціни поєднання тканин в плані якості-ціни. Наші фахівці допоможуть вам продумати замовлення таким чином, щоб максимально вкластися в кошторис даного підприємства і щоб у результаті Ви отримали унікальний дизайн і якісне пошиття штор для готелю. Слід зазначити, що при замовленні в нашій студії пошиття штор для готелю, ми пропонуємо багатий вибір тканин від провідних виробників текстилю Європи і Туреччини. Тканини та аксесуари представлені у нас в широкому асортименті і на будь-який смак, продукція відносяться до різної цінової категорії, що дозволить створити атмосферу від скромної класики, сучасного мінімалізму, до вишуканої помпезності стилю бароко у дизайні готелю.