Штори для актових залів та сцен

Штори для актових залів та сцен

Актовий зал – місце для проведення заходів різного характеру. Зазвичай актовий зал асоціюється з святковими заходами. Тому обстановка там має бути відповідна. Як правило, актовий зал має великі вікна і сцену. Сцена вимагає завіси, а вікна – штор. Вони зазвичай виконуються в класичному стилі. Це дозволяє створити святкову обстановку і зробити інтер’єр нейтральним у стильовому відношенні. Штори в актовий зал можуть бути зшиті з оксамиту, тафти та інших щільних тканин. Допускаються декоративні елементи, такі як кисті, бахрома, підхоплення і шнури. Вікна актового залу можна прикрасити портьєрами, а можна доповнити тюлевими тканинами. Виразно виглядає в актовому залі ламбрекен. Він може бути як симетричним, так і асиметричним. При цьому, форма ламбрекену не повинна бути занадто химерною (трохи суворості не завадить). Наші дизайнери мають великий досвід і завжди допоможуть вибрати саме те, що вам потрібно.

Замовити штори для актових залів у Львові, ціни.

У виборі кольору стін актового залу доцільним є білий колір, що є гарним фоном для експозиції та оформлення, надає певної урочистості приміщенню у візуальному сприйнятті. Також актуальною буде пастельна гама, світлі тони кольорів, теплі відтінки. Що ж стосується гардин, то вони повинні, в першу чергу, відповідати стилістиці інтер’єру. Штори для сцени актового залу зазвичай підбирають в тон до основних штор. Ці кольори не повинні бути яскравими та грайливими, щоб не відволікати увагу. Краса таких виробів досягається вишуканим драпіруванням, розкішшю оздоблень та за рахунок тканини. Що стосується останньої, то у її виборі є ряд певних вимог. Портьєри сцени, як і штори вікон, повинні бути цупкими, щоб не пропускати світло, сприяти шумоізоляції, бути вогнетривкими, стійкими до забруднень та не вигорати на сонці. У драпіруванні вікон можна використовувати тюлі, фіранки, що будуть розсіювати денне світло, зрештою, вони нададуть дизайну відчуття чарівного затишку, а ламбрекени, наприклад, в такому ансамблі внесуть елегантність та виразність. Для оздоблення вікон актового залу дизайнери використовують найчастіше класичні штори, французькі чи австрійські. Також допускається використаня декоративних елементів, таких як кисті, бахрома, підхвати чи інша фурнітура для штор.

Об’єктом уваги багатьох людей, що знаходяться в залі є штори, то ж варто подбати про їх естетичну красу та дизайнерську доречність в даному приміщенні. Дизайнери салону «Ваш інтер’єр» знають усі тонкощі професійного та якісного оформлення актового залу гардинами, тому Ви можете замовити штори на будь-який смак та за найкращими цінами, адже наш магазин пропонує великий асортимент тканин для штор, фіранок. Працівники салону створять фасон текстильного виробу, підберуть необхідні карнизи для подальшого монтажу, а також навішають гардини у відповідності до бажаного результату.