fbpx


Шпалери BN International

Шпалери BN International

Історія компанії виробника бере початок в 1926 році під назвою Balatum NV. Вже з 1979 року, під офіційною назвою BN International, компанія впритул зайнялася виробництвом палітурних робіт і тканинних шпалер, стає законодавцем моди у сфері декоративного настінного покриття, одним з провідних брендів ринку продажів шпалер.

Студія дизайну, виробничі потужності, технічні лабораторії, відділ продажів і маркетингу зосереджені в одному місці, що дає можливість компанія запропонувати високий рівень гнучкості сервісу для своїх клієнтів, оцінити широкий вибір і чудова якість продукції. Нові колекції розроблені креативної студією in-house, основний напрямок яких – впровадження у виробництво останніх тенденцій і технічних новинок світу настінних покриттів. Саме завдяки творчій групі, правильному підходу до праці, який орієнтований на хороший результат, шпалери BN Intarnational користуються популярністю. Творчість та художні ідеї дизайнерів, поєднання турботи і точності в роботі втілені в графічних конструкціях, які захоплюють багатьох.

Прагніть до вишуканого або нестандартному оформлення квартири, офісу чи іншого приміщення, тоді шпалери BN International будуть правильним вибором. Широке розмаїття модельного ряду, очевидне гідність продукції компанії нідерландської марки популярні для декорування стін і користуються попитом багатьох відомих дизайнерів, так як органічно виглядають в оформленні різноманітних рішень інтер’єру. Професіонали підкреслюють в колекціях оригінальність і стиль в дусі часу. Продукція відзначена споживачем не тільки за естетичні якості, але і за характеристики в її експлуатації, відповыдаючи всім стандартам екологічної чистоти.

BN International пропонує широкий ряд колекцій шпалер, а переконатися особисто в цьому ви можете, відвідавши декор-центр Ваш інтер’єр. Дизайн колір, фактура і високу якість, вас приємно здивують.