fbpx


Шовкова постільна білизна

Шовкова постільна білизна

Існують факти, що підтверджують виготовлення шовку ще 5 тисяч років тому. Фрагменти шовкової тканини були знайдені в гробницях південного Китаю, тому батьківщиною шовку вважається ця країна. Довгий час процес виготовлення шовку китайці зберігали в таємниці. А вже в ІІ столітті до н.е. вони розпочали активну зовнішню торгівлю, яка називалась «Шовковий шлях». І згодом секрет виготовлення шовкового полотна попав в Корею, Японію та Індію. Європа освоїла виробництво шовку в VI ст. Активне виробництво та продаж цієї тканини розпочала Італія у XIII ст., а вже згодом і Франція. Сучасна текстильна промисловість займається виготовленням не лише натуральної, але й штучної шовкової тканини, яка, звичайно, поступається першій у якості, проте володіє своїми гарними експлуатаційними властивостями і значно дешевша.

Шовк – це натуальна тканина, яку виготовляють з кокона гусені шовкопряда. Це доволі складний та довготривалий процес, в результаті якого ми отримуємо чудову тканину, яка характерна своїм блиском та міцністю. Шовкова тканина вважається еталоном розкоші та стилю, а речі, виготовлені з неї, набувають вишуканого та елегантного вигляду. Ця тканина використовується не лише для пошиття одягу, але й постільної білизни, адже окрім естетичної краси, вона має гарні якості. Властивості тканини з натурального шовку:

  • Гіпоалергенна
  • Гігієнічна (в полотні не розмножуються бактерії)
  • Не притягує пил
  • Не електризується
  • Не втрачає блиск при використанні
  • Міцна при розтягуванні, не горить

Купити шовкова постіль у Львові, ціни

Шовкова постільна білизна пристосовується до температури нашого тіла і дає необхідне тепло. Такий домашній текстиль буде ідеальним для людей з порушеним кровообігом, які страждають від болі в суглобах, ревматизму та артриту. Завдяки формі та гладкій поверхні нитки, шовкова тканина не подразнює шкіру, не викликає пошкоджень на ній, а це сприяє оздоровленню та навіть омолодженню шкірного покриву тіла людини.

Магазин-салон «Ваш інтер’єр», що знаходиться у Львові, пропонує Вам великий асортимент найрізноманітнішого домашнього текстилю на будь-який смак. У нас Ви знайдете лише якісну постільну білизну від провідних виробників, що виготовлені лише з натуральних тканин. Також в нашому магазині є можливість купити шовкову постіль, що стане прекрасним подарунком для себе, для близьких та рідних. Ви можете дозволити собі таку розкіш, адже доступні ціни на постільну білизну нашого магазину-салону не залишать байдужими нікого.