fbpx


Сатинова постіль

Сатинова постіль

Якщо говорити про сатин, то цю тканину можна описати двома словами: гладка та глянцева, наче шовк. З цієї тканини шиють одяг, столову білизну, а особливо привабливим виробом з сатину є постільна білизна. Сатинова постіль виглядає досить розкішно та коштовно, вона м’яка та приємна до тіла, спати на ній – одне задоволення.

Здавна сатин ще називали «бавовняним шовком», адже ззовні він нагадує шовк чи атлас, але тепло зберігає як натуральна бавовна. Сатин – це чиста бавовна, що особливо оброблена. Ця тканина виготовляється з двох видів ниток, подвійного плетіння. Основу тканини утворює щільна нитка, а кручена тонка нитка – лицьову сторону, вона і надає полотну ефекту блиску. У сатиновому плетінні нитки розташовані досить щільно одна біля одної, що робить полотно тканини міцним.

Купити постіль сатин у Львові, ціни

У текстильній промисловості, сатин найбільш часто використовується для виготовлення постільної білизни. І не дивно, адже головними якостями сатинового полотна є: гладкість, яскравість та насиченість кольору, чіткі контури малюнку, стійкість барвників до прання. Така білизна користується великим попитом, хоча вона і не з дешевих. А все завдяки своїм естетичним та експлуатаційним якостям. Сатинова постіль не мнеться, витримує багаторазове прання і при цьому не втрачає зовнішнього лоску. Сатин гарно тримає тепло, тому спати на ньому комфортно у прохолодні сезони.

Створити атмосферу затишку, надати ніжності та чуттєвості у дизайн спальні можливо завдяки постільній білизні. Мережа салонів декору «Ваш інтер’єр» пропонує великий асортимент домашнього текстилю від провідних виробників. Особливої уваги заслуговує постіль з сатину, що вражає своєю вишуканою розкішшю. У нас Ви можете купити сатинову постіль на будь-який смак. Постільні набори різноманітні кольорами, текстурою полотна, розмірами виробу. Також не залишать Вас байдужими якість та доступні ціни продукції.