fbpx


Рулонні штори (ролети), пошиття

Рулонні штори (ролети), пошиття

Рулонні штори набули останнім часом все більшої популярності, адже їх перевага полягає в тому, що вони чудово підходять для більшості рішень в інтер’єрному оформленні, а дизайнери відзначають такі якості, як стиль та функціональність. Вони доволі зручні в експлуатації, багатофункціональні, а також можуть бути як оригінальним, так і вишуканим елементом декору будь-якої кімнати.

Зовнішній вигляд рулонних штор припав до душі багатьом господарям квартир, будинків чи інших приміщень завдяки зручності використання. Монтаж рулонних штор доволі простий, а кріплення можна встановити на стіні над вікном, у віконному отворі або ж на рамі вікна. Такі штори забезпечують надійний захист від сонячного проміння, можуть бути індивідуальною гардиною вікна, або ж комплексно з іншими шторами. Вони стануть прикрасою для вітальні, спальні чи дитячої, де здатні створити затишок та атмосферу відпочинку. Завдяки вдало підібраній тканині зі спеціальною пропиткою, їх можна навіть використовувати на кухні, де ні пил, ні жир, не в змозі зіпсувати їх зовнішній вигляд.

Замовити рулонні штори(ролети) у Львові

На сьогодні салон декору “Ваш інтер’єру” пропонує замовити рулонні штори(ролети) у Львові за найкращими цінами. Різноманіття кольорів на ринку продаж рулонних штор колосальний. Важливим у виборі продукції є щільність тканини, від якої залежить бажаний ефект затемнення в приміщенні. Для кухні, наприклад, можна підібрати напівпрозору тканину для рулонних штор, адже освітлення в такій кімнаті повинно бути добрим. Що стосується кімнат відпочинку, то тут можуть бути більш цупкі тканини, щоб ранішнє світло не турбувало вас, коли ви ще ніжитесь в ліжку. Що ж до кольору, то варіантів безліч. Це можуть бути однотонні штори, штори з орнаментом, чи навіть рулонні штори з мультяшними героями для дитячої кімнати. Головне, щоб вибір рулонних штор для кімнати не порушувала стиль дизайну і був гармонійним в поєднанні з іншими елементами декору, приємним для візуального сприйняття.

Салон декору «Ваш інтер’єр» пропонує великий вибір гардин, у нас Ви можете купити рулонні штори або ж зробити замовлення на виготовлення індивідуального виробу. Дизайнери салону допоможуть Вам створити штори, що максимально задовольнять Ваш смак та стануть чудовим доповненням інтер’єру кімнати, створять чудову атмосферу в офісі чи будь-якому іншому приміщенні.