fbpx


Постіль ранфорс

Постіль ранфорс

Ми вже давно маємо можливість вибору постільної білизни, що різниться не лише за зовнішніми ознаками, але й тканиною. Що лише не вигадують виробники тканин, щоб зацікавити споживача своєю продукцією. Напевно, тому представники однієї відомої турецької фірми, яка спеціалізується на виготовленні домашнього текстилю, вирішили вдосконалити бязь, створивши нову тканину ранфорс. По суті, ранфорс – це покращена по якості бязь, що завдяки своїй структурі плетіння має більшу щільність полотна.

Ранфорс – це натуральна тканина, у склад якої входить 100% бавовна. Ця тканина вирізняється з поміж інших високим показником практичності, а також багатьма позитивними якостями. Якщо мова іде про постільну білизну, що виконана з ранфорсу, то варто відмітити такі якості виробу:

  • Натуральність
  • М’яка та шовкова фактура
  • Комфортність
  • Міцна і довговічна (витримує багаторазове прання)
  • Не мнеться

Купити постіль ранфорс/бязь у Львові, ціни

Окрім вище перерахованих якостей, постіль з ранфорсу гігроскопічна (поглинає вологу), добре пропускає повітря, що забезпечує міцний сон. Що стосується гігієнічності постелі, то варто вибирати набори, в яких використовуються високоякісні барвники. Адже візерунки на постелі повинні не лише створювати візуальне враження від виробу, але й бути безпечними для здоров’я людини. Якщо говорити про бязь, то ця тканина володіє такими ж якостями, одним недоліком у порівнянні з ранфорсом є можливість зсідання тканини при пранні у високих температурах води, бо плетіння бязі менш щільне.

Купити постіль ранфорс або ж бязі можна в магазині – салоні «Ваш інтер’єр». Ми пропонуємо лише якісну постіль від провідних виробників. У каталозі домашнього текстилю представлений великий асортимент наборів постелі різних розмірів. Наша продукція виконана з натуральних тканин, що дуже важливо для міцного та безпечного сну. Консультанти салону нададуть усю необхідну інформацію про тканину виробу і допоможуть вибрати Вам необхідну за експлуатаційними та естетичними якостями. За допомогою постільної білизни Ви можете створити казкову феєрію фарб у дитячій кімнаті, атмосферу затишку та комфорту в спальні, надати романтичного настрою кімнаті. Таке перевтілення можливо завдяки доступним цінам нашого магазину.