fbpx


Постільна білизна полікотон

Постільна білизна полікотон

Постільна білизна, що виконана з полікотону, стане вдалим вибором для тих, кому важливо зносостійкість тканини та її комфортність у поєднанні з зовнішньою привабливістю. Такі якості постелі надасть саме тканина полікотон, що походить від англійського слова polycotton. Слово поєднує назви «поліестер» та «котон», тобто тканина змішана. Проте не варто вважати цю тканину синтетичною, адже в основі лише 5%-35% синтетичного волокна, а решта – натуральне. Зрештою, існують різні сорти полікотону, що відрізняються пропорціями тих чи інших складових. Таке співвідношення волокна певною мірою змінює властивості тканини, як і її ціну.

Ідея поєднання натурального та синтетичного волокна існувала вже давно і з успіхом використовувалась у виробництві трикотажних тканин. Тож американські виробники текстильної промисловості, задля вдосконалення, вирішили поєднати два волокна у плетінні, що стало початком виробництва тканини полікотон, яка швидко завоювала прихильність споживачів на світовому ринку. Ця тканина створена для пошиття постільної білизни, а все завдяки своїм якостям:

  • Гігієнічні якості
  • Приємна та комфортна для тіла
  • Довговічна
  • Тканина не мнеться
  • Практично не забруднюється та легко переться
  • Незначне зсідання тканини
  • Стійкість кольору

Замовити постільна білизна полікотон у Львові, ціни

Такий симбіоз волокна створив надзвичайний вид тканини, адже поєднує в собі гігроскопічність, гіпоалергенність та екологічну безпеку бавовни, а поліестер покращує експлуатаційні властивості тканини, що створює зручність у використанні. Особливо приємним є також стійкість барвників постільної білизни з полікотону, що важливо для довготривалого використання. Ви можете сміливо купити постіль з полікотону та не хвилюватись про її зовнішній вигляд декілька років.

Магазин-салон текстилю «Ваш інтер’єр» пропонує Вашій увазі великий асортимент виробів домашнього текстилю, що виготовлені з тканини полікотон. У каталозі салону представлені набори постелі на будь-який смак, що різняться кольоровою гамою та візерунком, а також розмірами виробу. Великий вибір продукції в нашому магазині, доступні ціни та приємне обслуговування, не залишать вас байдужими, адже ми працюємо для Вас, дбаючи про задоволення та комфорт.