fbpx


Постіль жаккард, жаккардова постільна білизна

Постіль жаккард, жаккардова постільна білизна

Батьківщиною тканини жаккард є Франція, де вона ще в 1801 році стала винаходом ткача Марі Жозефа Жаккарда. Звідси і походить назва тканини зі складним плетінням, що сьогодні шанується на світовому ринки продажу виробів текстильної промисловості. І це не дивно, адже сам Наполеон надав жаккарду статусу благородної та королівської тканини, а її винахіднику назначив пожиттєву пенсію. З того часу жаккардова тканина почала використовуватись для виготовлення одягу, постільної білизни, чохлів для меблів, покривала, гардин та ін.

Жаккардова постільна білизна зробить спальню розкішною, привнесе ніжну витонченість та елегантність в інтер’єр. Адже загадкове плетіння ниток створює вишукані рельєфні візерунки на тканині виробу, що нагадує гобелен. Такий візерунок виробники часто доповнюють елементами вишивки чи мереживом, що робить виріб неперевершеним. Жаккард вирізняється особливою міцністю та багатством кольорів, він вважається елітною для виготовлення постелі. Якщо ж ви вирішили купити жаккардову постіль, то це буде не лише вдалим придбанням красивого виробу за зовнішніми ознаками, але й за властивостями, до яких відносяться:

  • Міцність
  • Гладка фактура
  • Зносостійкість
  • Не електризується
  • Регуляція температурного режиму
  • Поглинає вологу та швидко висихає

Купити постіль жаккард у Львові, ціни

Залежно від нитки, яку використовують, жаккард може бути різним, проте основні якості – краса, елегантність та міцність – залишаються незмінними. Жаккардова постіль здатна створити атмосферу версальської розкоші в спальні, вона задовольнить естетичні вимоги найвибагливіших, а також буде приємною та комфортною для сну. Крім того, домашній текстиль, що виконаний з цієї тканини, розрахований на довготривале використання, він не вимагає особливого догляду. Є лише певні обмеження: відбілювати та віджимати жаккардову постіль забороняється.

Переконатись у красі витончених візерунків жаккрду Ви можете в магазині-салоні «Ваш інтер’єр», що пропонує великий асортимент домашнього текстилю. Тепер Ви можете дозволити собі королівську постіль за доступними цінами. Купити жаккардову постіль в нашому магазині – означає придбати якісний виріб від виробника на будь-який смак. Набори постільної білизни представлені в різних кольорах та розмірах.