fbpx


Постільна білизна TAC

Постільна білизна TAC

Уже понад півстоліття існує всесвітньо відома постільна білизна TAC. Саме завдяки такому великому досвіду вироби компанії відрізняються якістю, надійністю і безпекою. Компанія входить в текстильний холдинг Zorlu. Виробничі потужності же розташовуються в багатьох країнах – Туреччині, США, Німеччині, Франції, Китаї та інших.
При виробництві постільної білизни компанія TAC використовує тільки високоякісну бавовна, а її фахівці розробляють моделі, які завжди відповідають найсучаснішим вимогам і тенденціям моди. Компанія TAC внесла істотний внесок у текстильну галузь, а саме розробила нову концепцію виробництва постільних речей, яка відповідає всім сучасним вимогам. Про це свідчать дані всесвітньої асоціації виробників текстильної промисловості.
Головними принципами тут є орієнтованість на широке коло покупців, а також сучасні технології виробництва. Різноманітність тканин, стилів, дизайну забезпечує продукції широку популярність як у країнах Європи, так і в СНД, і, зокрема, в Україні. Відмінними рисами постільної білизни TAC є висока якість, безпека, екологічність, різноманітність моделей і забарвлень, стильний дизайн; найширший вибір і оптимальне співвідношення ціни і якості.
Постільна білизна TAC представлено також широким асортиментом в різних розмірах і комплектаціях, що дозволяє підібрати саме те, що потрібно Вам.

Постільна білизна TAC купити у Львові, вартість

Незабутні відчуття затишку і комфорту, особливий настрій і прекрасну атмосферу в спальні ви зможете отримати, якщо придбаєте комплект постільної білизни TAC сатин делюкс . Завдяки тому, що тканина виготовляється з ниток, переплетених особливим способом, вона дуже шовковиста, має гладку і м’яку поверхню, тому надзвичайно приємна на дотик.
Постільна білизна з сатину делюкс вже не один рік продається на українському ринку. Вона зарекомендувала себе як товар дуже високої якості. Сатин делюкс – тканина досить щільна і злегка блискуча. Як і звичайний сатин, вона виробляється з крученої бавовняної нитки. Але спосіб переплетення трохи відрізняється. Тканина виготовляють з бавовни найвищого гатунку, тому вона дуже легка, немов шовк, і міцна. Комплекти з сатину делюкс можна прати в машині більше 200 разів, і при цьому вони не втрачають своїх якісних характеристик. Сатин делюкс – тканина натуральна, тому вона пропускає повітря, завдяки чому тіло дихає. На такому ліжку ви ніколи не будете відчувати дискомфорту. Також сатин делюкс практично зовсім не мнеться, що допоможе підтримувати акуратний і ошатний вигляд у вашій спальні. Якщо ви цінуєте красу і практичність одночасно, придивіться до такого постільній білизні.
Салон декору та текстилю «Ваш інтер’єр» пропонує вам широкий асортимент постільної білизни з сатину делюкс. Різноманітні кольори і візерунки не залишать вас байдужими. Крім цього, такі комплекти упаковані в зручні і красиві сумки-валізи. Це не тільки підкреслить високий клас товару, але і зробить постільна білизна чудовим подарунком близьким або рідним людям.