fbpx


Крижма для хрестин, подарункові набори для немовлят

Крижма для хрестин, подарункові набори для немовлят

Народження дитини – це завжди радість в сім’ї, не дивлячись на нові турботи, що з’являються у батьків. Одним з обов’язків батьків є хрещення дитини, що є найголовнішим дійством, тому підготовка до нього потребує ретельного підходу, дотримання певних правил та традицій. Головним атрибутом обряду Хрещення є крижма, яку дарують хрещені батьки малюка.

Крижма – це біле полотно, простирадло, в яке загортають людину під час Хрещення, після занурення у воду. Сьогодні доволі часто використовують рушник або ж покривало, що купують для цього обряду. Такі вироби оздоблюють вишивкою, мереживом, щоб надати естетичної краси. Для виготовлення крижми використовується натуральна тканина, адже вона приємна до тіла, гіпоалергенна, а також добре поглинає вологу. Зрештою, така крижма добре підійде для хрещення дитини під час теплих та спекотних сезонів, а для прохолодних днів, можна використовувати рушник чи махрове покривало.

Постіль, крижма, набори для хрестин у Львові, вартість.

Сучасний ринок продажу пропонує різноманітні подарункові набори, які можна придбати для новонароджених. Ви можете купити конверт для виписки дитини з пологового будинку, що виконаний в білому кольорі та прикрашений мереживом, рожевими чи блакитними стрічками . В такий конверт можна покласти дитину в день хрестин, що задасть настрою святковості. А для обряду можна купити набір для хрещення, в який входить біла крижма, свічки декоровані квітами та атласними стрічками. Вибір на користь крижми у вигляді полотна тканини чи рушника роблять хрещені батьки відповідно до власних смаків, або ж узгоджують з побажанням батьків малюка. Головне, щоб такий подарунок був зроблений з любов’ю та чистими думками, адже крижму вважають оберегом для людини на довге та щасливе життя. Існує повір’я, що постіль, пошита з свяченої крижми, подарує дитині гарний та спокійний сон, а рушничок буде мати лікувальну дію, якщо закутати в нього дитину під час застуди чи інших хворіб.

Мережа салонів декору «Ваш інтер’єр» пропонує Вам придбати подарункові набори для хрестин. Ми пропонуємо Вам великий асортимент текстильної продукції для немовлят, що стане якісним та гарним подарунком з нагоди народження чи хрещення дитини. У нас Ви можете купити крижму на будь-який смак, що представлена у наборах і, як окремий виріб, у вигляді білого полотна натуральної тканини з тематичним оздобленням, теплого покривала чи рушника, що декороване вишивкою. Також у нашому магазині Ви можете купити конверт для немовлят зі стрічками, що має вигляд теплої ковдри, в яку пеленають дитину, або ж кольоровий конверт на замочках, утеплений овечою вовною, що надалі буде слугувати як прогулянковий.