fbpx


Постіль для молодят та шлюбної ночі

Постіль для молодят та шлюбної ночі

Підготовка спальні для молодят – це доволі інтимний та важливий момент. Кімнату можна прикрасити свічками та квітами, розсипати пелюстки троянд на ліжку або ж застелити його вишуканою постіллю для шлюбної ночі. Постільна білизна повинна бути неперевершеною по якості та естетичними характеристиками. Необхідно, щоб тканина такої постелі була обов’язково виконана з натуральної сировини, екологічно чиста та приємна до тіла. Для такого домашнього текстилю добре підійде бавовна, батист та сатин, ранфорс, адже ці тканини сприяють циркуляції повітря (дихають), поглинають вологу, зберігають тепло. Крім того, такий текстиль гарний за експлуатаційними властивостями, не втрачає вигляд під час довготривалого використання та прання. Чудовими властивостями також володіє льон, проте слід вибирати постіль, де є незначне додавання синтетичних волокон до полотна, що роблять його більш м’яким та приємним для тіла. Безперечним фаворитом у вишуканості стане шовкова постіль, білизна з атласу. Та, не зважаючи на свій чудовий вигляд та блиск, ніжність, що дарує така постіль, коли ми лягаємо на неї, вона має декілька мінусів. Така постільна білизна доречна для жарких сезонів, бо шовкова поверхня створює охолоджуючий ефект. Якщо ж ви зважились на такий подарунок, то придбайте якісний японський шовк. Медовий місяць не даремно отримав таку назву і, не секрет, що шлюбна ніч молодого подружжя може продовжуватись на протязі довгого періоду, то ж постільна білизна для них повинна бути вищого ґатунку.

Купити постільну білизну для шлюбної ночі у Львові

Постільна білизна для молодят та шлюбної ночі надає завершеності дизайну спальні, створює неповторну атмосферу затишку та тепла, налаштовує людину на відпочинок. Проте щодо молодят, які щойно одружились, вибір постільної білизни заслуговує більшої уваги. Такий домашній текстиль повинен нести також деяке емоційне навантаження у сприйнятті спальні, подружнього ліжка. Колір можна вибирати будь-який, проте є певні кольори, що задають настрій людині. Для постільної білизни молодят підійдуть романтичний чи пристрасний колір, наприклад, білий, блакитний, рожевий, червоний. Це може бути постіль з різноманітним візерунком квітів або абстрактних ліній. Можна купити постіль для шлюбної ночі, де полотно виробу прикрашене малюнком поєднаних сердець, а для атмосфери романтики та ніжності підійде постіль з мереживом, чарівною вишивкою.

Створити справжнє свято любові у спальні чи задати пристрасті молодому подружжю можна завдяки постільній білизні. Магазин – салон «Ваш інтер’єр» пропонує великий модельний ряд домашнього текстилю для молодят. У нас Ви можете купити постіль для першої шлюбної ночі, що буде приємною несподіванкою для подружжя. Такий подарунок якісного виробу стане запорукою тривалого його використання, як нагадування про день, сповнений коханням та щастям.