fbpx


Постіль для немовлят та дитяча постіль

Постіль для немовлят та дитяча постіль

Одним із проявів любові до дитини є турбота про неї, особливо якщо мова їде про немовлят. У догляді за малечею треба дбати про все, при цьому ключовими повинні бути слова «здоровий», «корисний», «екологічно чистий» тощо. І це не дивно, адже батьки повинні подбати про гарний розвиток дитини. А міцний та здоровий сон цьому сприяє, тому особливу увагу треба приділити вибору постелі, адже немовлята на перших місяцях життя більшу частину дня сплять, отже часто контактують з постільною білизною ліжечка.
У виборі дитячої постільної білизни важливо звернути уваги на тканину виробу, а також колір чи візерунок білизни. Для виготовлення дитячої постелі виробники зазвичай використовують бавовну, льон, бамбукове волокно. Це натуральні тканини, що мають гарні властивості: екологічно чисті, не викликають алергію, мають антибактерицидні властивості. Вони гарно поглинають вологу, пропускають крізь себе повітря, не електризуються, а міцна структуру полотна дозволяє багаторазове прання білизни та довгострокове використання. Для дитячої білизни також підійду сатин, ситець, батист та фланель.

Купити постіль для немовлят та дитяча постіль у Львові, ціни

Що стосується кольорової палітри дитячої білизни, то виробники пропонують вироби різноманітних кольорів та відтінків, безліч художніх ідей на постільних наборах. Ваш вибір залежатиме від смаку та вподобань, проте психологи радять також врахувати вплив того чи іншого кольору на психоемоційний стан дитини. Від кольору постільної білизни може залежати настрій дитини, її працездатність. Колір необхідно підбирати виходячи з віку та психологічних особливостей дитини. Для немовлят бажано брати постіль білих кольорів без яскравого малюнку, що буде відволікати малюка і заважати заснути. Вже старшим діткам можна вибрати яскраву білизну чи з візерунком, але у виборі кольору зверніть увагу на темперамент дитини. Доречно купити 2 чи більше наборів постелі, щоб мати можливість змінювати один на другий, даючи можливість емоційно відпочивати малюку, змінювати атмосферу в кімнаті. І не забувайте, поцікавитись сертифікатом якості від виробника, щоб ці яскраві фарби залишались на білизні, а не тілі дитини, були безпечними для здоров’я.

Мережа салонів декору «Ваш інтер’єр», що знаходиться у Львові пропонує вам великий асортимент домашнього текстилю. В нашому магазині-салоні представлено модельний ряд дитячої постільної білизни від провідних виробників, що гарантують високу якість та екочистоту продукції. У нас ви можете купити постіль для дітей різного віку, на будь-який смак. Постільна білизна для немовлят у каталозі магазину представлена чудовими наборами в світлих відтінках . Також це можуть бути однотонні набори або з візерунком, малюнком казкових чи мультяшних героїв. Такі вироби різноманітні тканинами, кольором для дівчинки та хлопчика, фасонами. А спільне у них – чудова якість, що буде запорукою тепла та комфорту вашого малюка