fbpx


Покривала та декоративні подушки на замовлення

Покривала та декоративні подушки на замовлення

Поки що дану продукцію Ви можете придбати тільки в одному нашому салоні, що знаходиться в торговому центрі “Три слони”

Покривала та декоративні подушки, пошиття та дизайн.

Якщо виникло бажання надати кольору та жвавості в інтер’єр, змінити та облагородити, не варто одразу планувати ремонт, купувати нові меблі тощо. Декілька яскравих деталей в декорі кімнати, до яких можна віднести покривало та декоративні подушки, можуть привнести свіжість та оригінальність в дизайн.

Хоча покривало і не відноситься до речі першої необхідності, проте погодьтесь, що ліжко, застелене ним, має акуратніший вигляд, також воно захистить постіль від забруднення, зберігаючи її свіжість та чистоту. А головне, вдало підібране покривало до загальної колористики кімнати, створить неповторний дизайнерський ансамбль. Сучасні тенденції інтер’єрного оформлення передбачають використання даного виробу не лише в спальні, але і гостьовій кімнаті чи дитячій. Але необхідно врахувати декілька порад щодо вдалого підбору покривала, щоб воно не стало візуальною «ложкою дьогтю» у вашій комфортній та стильній квартирі. Тому рекомендують робити вибір відповідно до загальної колористики інтер’єру , під колір стін, меблів чи штор. Це можуть бути світліші чи темні відтінки текстильного виробу у співвідношенні до основних кольорів кімнати, або універсальний вибір – нейтральний колір (білий, кремовий, беж).

Замовити покривала та декоративні подушки, ціни.

Декоративні подушки можуть надати кімнаті яскравих акцентів чи домашнього затишку, тому дизайнери доволі часто використовують їх у оформленні приміщень. Основними зонами їх використання є ліжко спальні, диван чи м’який куток вітальні, крісло. Колір та дизайн таких подушок підкреслить смак та почуття стилю господаря. Головне, щоб матеріал та колір наволочки подушки відповідав стилістичному настрою приміщення, створюючи необхідну атмосферу, співвідносився з іншими деталями декору і загальною кольоровою гаммою. Проте не забувайте про їхню практичність, щоб вони були зручними у використанні, на зразок звичайної подушки, яку можна підкласти під голову чи спину.

Дизайнери магазину «Ваш інтер’єр» допоможуть Вам з вибором декоративних подушок, покривала та інших текстильних виробів для різних сезонів і на будь-який смак. Форма, текстура, колірна гамма, усе це різноманіття дизайну продукції не залишить байдужим навіть вибагливого клієнта, який може замовити усе необхідне відповідно до власних вимог.