fbpx


Півтораспальний комплект постільної білизни

Півтораспальний комплект постільної білизни

Сучасність відкрила величезні можливості для галузі текстильної промисловості, де новітні технології виробництва, модні тенденції, дозволяють створювати продукцію на будь-який смак. Для пошиття постільної білизни використовуються різноманітні тканини, в основному натуральні, адже вони найкраще підходять за своїми властивостями. Приємно вражає кольорова палітра виробів, різноманіття тематичних візерунків, що створюють феєричні картини на полотні. Незмінним залишається лише розподіл виробів за розмірами. Комплекти постільної білизни діляться на такі категорії: півтораспальний комплект, двоспальний, двоспальний комплект євро розміру та сімейний. Ці набори постелі різняться розміром складових одиниць (наволочка, простирадло, підковдра) та їх кількістю.

Купити півтораспальний комплект постільної білизни у Львові, ціни

Магазин-салон «Ваш інтер’єр», що знаходиться у Львові, пропонує великий асортимент домашнього текстилю від провідних виробників. Каталог постільної білизни представлений різноманіттям розмірів та моделей для всіх вікових категорій. Наприклад, для дитини, підлітка, можна купити постільну білизну полуторного розміру, що розрахована для відпочинку однієї людини. Наш магазин пропонує півтораспальний комплект постільної білизни, що складається:
• Підковдра розміром 160×220 см
• Простирадло – 180×260 см
• Наволочки – 50×70 см (2шт)
Проте такий комплект підійде і для дорослих, все залежить від розміру ліжка чи дивану, кількості осіб, що будуть спати на такій постелі. Так чи інакше, якісна продукція, доступні ціни магазину-салону не залишать байдужими кожного.