fbpx


Нитяні штори

Нитяні штори

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Сучасний світ декору багатий асортиментом і таке різноманіття важко описати декількома словами. А все тому, що модні тенденції змінюються чи не щодня, змушуючи дизайнерів створювати нові ідеї, втілювати цікаві задуми. Таке новаторство стосується і драпірування вікон. Ниткові штори, хоч і не новий вид, проте їх використання у сучасних стилях дизайну практично завжди викликає захват, привносить почуття приємної несподіванки.

Нитяні штори (кісея) ще здавна використовувались країнами Сходу. Вони дуже практичні для спекотного клімату, адже сприяють циркуляції повітря, стримуючи при цьому сонячні промені, головне вдало підібрати багатошаровість ниток. Тоді приміщення буде приховане від сторонніх поглядів, а також набуде атмосфери затишку та комфорту, Кісея, ниткові чи мотузкові штори (вони мають декілька назв) використовують як для драпірування вікон, так і дверей, інколи кріплять їх так, щоб вони створювали декоративну стіну-перегородку для зонування приміщення. Використання мотузкових штор актуальне для сучасних дизайнів інтер’єру, таких як модерн та постмодерн для вінтажності, їх додають у стиль хай-тек чи мінімалізм для екзотики, використовують у східних стилях. Асортимент кольорів дозволяє підібрати такі штори до будь-якого загального фону приміщення, адже такий виріб має однотонну текстуру, з візерунком, можливий градієнтний перехід кольорів або багатокольоровий.

Ниткові штори у Львові, пошиття

Ниткові штори різняться прикрасами, що використовують у виготовленні виробу, їх можна прикрасити люрексом, паєтками, пір’ям. Нитяні штори можна поділити на три види: виконані з нитки; штори, що мають тверду фурнітуру (на струнах штор нанизані бісер, стеклярус, намисто, декоративні вставки тощо); штори, виконані з комбінацією текстильних шнурів та декоративно оздоблених. У інтер’єрі їх можна дуже вишукано оформити плетінням, використовуючи різноманітні аксесуари. Також кісея можна комбінувати з іншими шторами.

Ви маєте можливість купити нитяні штори на будь-який смак в мережі салонів «Ваш інтер’єр». Різноманіття вибору та доступні ціни не залишать Вас байдужими. Асортимент кісея в нашому магазині вражає стилістикою, великою палітрою кольорів. Дизайнери салону з задоволенням допоможуть Вам вибрати мотузкові штори, що будуть відповідати особистим побажанням, стануть пікантною родзинкою оформлення інтер’єру, адже ми дбаємо про комфорт та задоволення наших клієнтів.