fbpx


Шпалери Marburg

Шпалери Marburg

Історія компанії Marburg почалася в 1845 році, коли заповзятливий Йоганн Бертрам Шефер відкрив магазин, що спеціалізувався на продажі матеріалів для внутрішньообробних робіт в приміщеннях. Через роки кілька поколінь власників змінили магазин в успішне підприємство, що сьогодні займається виготовленням власної лінії настінних покриттів і носить назву міста, де знаходиться фабрика – Марбург, Німеччина. У колекціях німецьких настінних покриттів, з точки зору дизайнерських характеристик, поєднуються пишність моди і стилю і кращі якості, відповідні суворим стандартам виробництва (ЄС). Сьогодні продукція фабрики Marburg популярна в понад 80 країнах, де вона завоювала любов і щире довіру світового споживача.
Компанія Marburg має досить великий асортимент продукції, вона випустила на ринок більше 4 тисяч видів настінних покриттів. Важливо відзначити, що Marburg стала компанією року в 2006, також були нагороди за зразки робіт, за популярний продукт, а співробітники компанії були визнані дизайнерами року 2002, 2003. Команда дизайнерів, насправді, складається з креативних і талановитих людей, чиї колекції прославили шпалери Marburg по всьому світу. Вінілові полотна представлені багатою палітрою кольорів, тут присутні різні текстури і рельєфи, імітація шкіри, тканини або штукатурки, деякі шпалери декоровані перлами і стеклярусом. У колекціях представлено практично все розмаїття графічних малюнків полотна: смуги, клітка, геометрична абстракція або флористика. Завдяки такому колориту продукції, працюючи з німецькими шпалерами Marburg, можна створити будь-який стиль в будь-якому приміщенні. Що стосується практичності і безпеки шпалер, то вони бездоганні.
Ви можете сповна насолодитися полотнами німецьких шпалер Marburg, відвідавши наші салони. У каталозі представлені колекції, що відкриваю вам можливість створити красу в будинку. Стильні та довговічні шпалери Marburg внесуть шарм в приміщення, підкреслять індивідуальність і створять неповторний настрій.