fbpx


Шпалери KT Exclusive

Шпалери KT Exclusive


























Компанія KT-Exсlusive була створена в Німеччині в 1996 році і відразу зарекомендувала себе виробником не тільки шпалер, але і декоративних тканин найвищого рівня. Продукція фабрики – це останні досягнення моди в настінних покриттях, величезний асортимент, представлений на всіх континентах, у багатьох країнах, це визнане якість і пишність колекцій.
Німецька торгова марка KT-Exclusive в процесі діяльності встановили високі стандарти в якості і дизайні, щоб задовольнити смак споживача, навіть найвибагливішого. Спеціалізація компанії складається з виробництва шпалер (паперові, флізелінові і текстильні), фотообоев і настінних панно, різних тканин для штор. Вони постійно впроваджують у виробництво інноваційні ідеї, розробляють свіжі дизайни полотен і розширюють колірну палітру. Різноманітність модельного ряду приголомшливий, тут представлено безліч полотен з різним декором, що дає можливість дизайнерові передати в оформленні інтер’єру практично будь-який стиль, надати колорит і створити необхідну атмосферу. Багато відомих світу архітектори та дизайнери використовую шпалери колекцій KT-Exclusive в своїх роботах, що служить прекрасною і незаперечною оцінкою продукції бренду.
Крім цього варто відзначити, що компанія KT-Exclusive – яскравий представник бездоганного німецької якості. Сировина, що використовується для виробництва, відповідає стандартам еко-чистоти, кожен етап виготовлення продукції проходить контроль якості, а весь технологічний процес спрямований на збереження чистоти довкілля.
У нашому каталозі, продукція представлена витонченими і барвистими полотнами, що здатні передати настрій, наповнити почуттями і надихати, а розкіш і унікальність візерунків, миттєво надихає фантазію, створює ідеї сміливих дизайнерських рішень.