fbpx


Класичні штори

Класичні штори

Класичні штори у Львові

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Дизайн інтер‘єру передбачає в собі поєднання багатьох деталей. Однією зі складових такої мозаїки є штори, що виконують не лише сонцезахисну функцію, але й служать декором вікна, як і кімнати в цілому. Штори, виконані в класичному стилі, стануть окрасою будь-якого приміщення і будуть доречними практично для всіх стилів інтер‘єрного оформлення.

Класичні штори на замовлення прості у виконанні, вони складаються з прямих полотен тканини, що розсуваються. Ви можете сказати, що такі гардини – це не досить гарно та модно, проте це не так. Варіантів для дизайну штор доволі багато, при цьому його виконання може містити останні модні тенденції з елементами певних стилів. Такі полотна можна завжди оздобити аксесуарами, що нададуть виробу вишуканості. Підхвати, магніти, кисті, декоративні шнури чи інша фурнітура для текстилю можуть надати аристократичного пафосу у сприйнятті гардин кімнати, неординарні ламбрекени – привнести шик у фасон штор або ж креативну феєрію.

Драпірування вікон класичними шторами можливе в кожній кімнаті квартири, дому чи іншого приміщення. Тому класичні штори стали дуже популярними у Львові. Для пошиття такого виду штор, підійде будь-яка тканина, вибір якої залежить від індивідуальних побажань. Тут важливо вдало підібрати колір та фактуру тканини, щоб такий текстильний виріб гармонійно вписувався в стилістику дизайну, не лише візуально, але й емоційно, доповнював загальну атмосферу кімнати. До речі, вибір карнизу для штор відіграє не останню роль в їх стилістичному сприйнятті, тут важлива не лише його функціональність, але й дизайнерська доречність.

Якісне та професійне виконання замовлення на пошиття класичних штор чи штор іншого виду здійснює мережа салонів декору «Ваш інтер’єр». Консультанти магазину допоможуть Вам у виборі тканини для штор, відповідно до інтер’єрного оформлення кімнати чи приміщення загалом. Каталог тканин магазину містить асортимент продукції, що різноманітна за функціональними властивостями та естетичними якостями. Ми створюємо дизайн штор, враховуючи також використання аксесуарів, займаємось їх пошиттям. Дбаючи про задоволення від співпраці з нами та Ваш час, до послуг салону входить також доставка продукції, монтаж карнизів та навішування гардин.