fbpx


Шпалери Grandeco

Шпалери Grandeco
У дизайні будь-якого інтер’єру слід вибирати не тільки ефектні, але й якісні шпалери. Одним з чудових виробників настінних покриттів, чиє якість відповідає цим параметрам, є компанія Grandeco. У 2007 році відбувся своєрідний симбіоз двох фабрик – французької фабрики IDECO і фабрики GRANTIL (Бельгія), в результаті чого почалося успішне перетворення їх виробничої потужності і репутації, під новим ім’ям Grandeco. Сьогодні бельгійсько-французький бренд є одні з лідируючих представників сучасного ринку оздоблювальних матеріалів в Європі, чия продукція користується попитом споживачів 55 країн світу.
Колекції шпалер Grandeco складають вінілові полотна, основою яких служить папір або флізелін. Фабрика використовує унікальні та інноваційні розробки у виробництві. Тиснення на вінілі створює імітацію природного фактури, покриття під шкіру, тканину, а напилення фарб після нагрівання, упрочняет текстуру і сприяє збереженню кольору довгий час в процесі експлуатації (колір насичений і не вигоряє). Також варто відзначити зріз рулонів під кутом 45 градусів. Така технологія дозволяє створити безшовне покриття на поверхні стін.
Художники і дизайнери компанії Grandeco розробили більше 20 колекцій шпалер, кожна з яких – унікальна і вражаюча. Художнє оформлення різноманітне: тут присутній однотонні шпалери, шпалери з візерунками, орнаментами, квітковими малюнками або іншої рослинності, при цьому візерунок може бути на полотнах різних кольорів. Колірна палітра настінних покриттів Grandeco величезна. Представлений асортимент завжди знайде покупця, адже шпалери колекцій можна комбінувати, створюючи той чи інший стиль.