fbpx


Шпалери Fresco Wallcoverings

Шпалери Fresco WallcoveringsІдея FRESCO Wallcoverings – об’єднати в одну колекцію різні за стилем та матеріалу види дизайнерських настінних покриттів. Зараз у ній представлені паперові шпалери з акриловим напиленням і без, вінілові та бамбукові шпалери. Багато каталоги Fresco Wallcoverings були розроблені дизайн-бюро таких відомих компаній як WALLQUEST і BREWSTER. У колекції представлені шпалери високого і середнього цінового рівня.

WALLQUEST – американська успішно розвивається компанія з багаторічною історією. Успіх марки – це симбіоз завжди цікавих і нових дизайнів та якісним матеріалів, які дозволяють Вашим стінам надовго залишатися красивими. У колекцію Fresco Wallcoverings ми постаралися підібрати з безлічі запропонованих варіантів різні за стилістичним напрямам варіанти. Тут ви побачите і витончену класику, з’єднаний з несподіваними компаньйонами, і замкові розкішні варіанти і легкі квіткові акварелі.

BREWSTER – англійський виробник шпалер класу Люкс. У його структуру входять кілька брендів, кожен з яких має свій. Компанія Daylight вибрала собі в колекцію і тепер ексклюзивно представляє деякі каталоги брендів: Kenneth James і Mirage. Колекції Kenneth James -це сучасні дизайни, виконані на сучасному матеріалі – флізелін. Mirage віддає данину традиціям: Поправді класичні мотиви відтворені в вінілі.

Одним з виробників, з яким співпрацює компанія BREWSTER і чиє ім’я можна бачити на деяких колекціях, є англійська Fine Décor Wallcoverings. У колекції FRESCO Wallcoverings представлені шпалери і цієї марки. Це пастельні кольори і спокійні класичні дизайну, виконані на високоякісному крейдованому папері.

FRESCO спочатку створювалася як професійний інструмент для дизайнерів, декораторів та архітекторів, але зараз також активно користується попитом у роздрібних магазинах наших дилерів. У кожному каталозі багато зразків представлені як компаньйони за кольором і фактурою, що відкриває великі можливості по оформленню інтер’єрів, які вимагають детального опрацювання кожного елемента.