fbpx


Французькі штори, пошиття

Французькі штори, пошиття

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Появу французьких штор поєднують з часами панування короля Франції Людовика XIV, адже він наполягав на тому, щоб всі, як і все навколо нього були красивими, навіть розкішними. В салоні “Ваш інтер’єр” французькі штори на замовлення можна пошити. Такі перевтілення почались з зачісок, а закінчились в інтер‘єрі. Найбільшу популярність французькі штори отримали в XVІІІ ст., в епоху класицизму та королівського бароко. Ці штори є вишуканою прикрасою вікна, що викликає естетичне задоволення у візуальному сприйнятті. Вони використовуються в тих приміщеннях, де необхідно створити урочисту атмосферу, привнести святковий настрій. Такі штори актуальні для драпірування вікон актових залів, ресторанів, театрів, різних кабінетів чи інших громадських приміщень, або ж стануть гідною прикрасою кімнат квартири чи власного будинку, що виконані у стилі класики чи бароко.

Французькі штори у Львові

Французькі штори утворені поперечними напівкруглими складками по усій своїй висоті, що є головною ознакою цього виду штор. Вони підйомні у використанні, тобто не розсуваються в сторони, а піднімаються вверх, де збираються в об’ємні грона. У дизайні таких штор можна використовувати ламбрекени та кисті. Головне правило у виборі тканини – еластичність текстилю. Найкращими для їх виконання будуть шовк та батист. Тканина повинна бути легкою та тонкою у світлих пастельних відтінках. Проте сучасні модні тенденції дизайну дозволяють використовувати цупкі тканини для створення французьких штор, з різноманіттям кольорів на будь-який смак. Основне, щоб такі гардини гармонійно доповнювали дизайн інтер‘єру, створювали стилістичну завершеність.

Бажаєте привнести королівську помпезність та елегантну розкіш в дизайн кімнат квартири чи іншого приміщення, тоді вибір на користь французьких штор буде доволі вдалим. Магазин – салон «Ваш інтер‘єр» пропонує Вам послугу з пошиття французьких штор. Ми гарантуємо Вам не лише якісне виконання роботи, але й професійне створення дизайну штор для гідного оздоблення вікна.