fbpx


Фіранки та гардини, тюль

Фіранки та гардини, тюль

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Фіранки та гардини виконують не лише функцію естетичного оздоблення вікна, але також розсіюють сонячне світло. Тканину для таких виробів підбирають в залежності від розташування вікон. Для освітлених приміщень, вікна яких виходять на південь, необхідно вибирати фіранки, що виконані з цупкої тканини або з вишивкою, візерунком, що буде приглушувати денне світло. А для східних кімнат чи північних, використовують легкі та прозорі тканини для гардин. Для фіранок підходять прозорі чи напівпрозорі тканини: муар, органза, тюль, вуаль, льон, сатин. У виборі тканини ви повинні врахувати майбутній фасон виробу, розмір вікна та приміщення загалом, враховувати кольорову гаму приміщення та штор, що будуть доповнювати композицію.

Створюючи дизайн в інтер’єрі квартири чи будинку, кожна людина прагне відтворити картину власних ідей та фантазій, втілити свої задуми. “Ваш інтер’єр” пропонує фіранки та гардини на замовлення, а ціна заставить Вас приємно здивуватися. Ми прагнемо наповнити приміщення теплом та затишком, додати розкоші та елегантності чи внести креатив та неординарність в оформлення. Тому тут дуже важливо вдало підібрати усі складові декору для стилістичного напрямку дизайну, щоб така композиція була довершеною у естетичному сприйнятті. Окрім вибору кольору для стін, меблів та інших декоративних дрібниць, текстильні вироби у дизайні відіграють не останню роль, а мова іде про штори, гардини та фіранки.

Пошиття фіранки та гардини у Львові

Ми виконуємо пошиття фіранок та гардин у Львові, а ціни у нас найкращі. Більшість дизайнерів притримуються думки, що краса та вишуканість гардин залежать від тканини, ніж дизайну виробу. Сучасні виробники пропонують текстиль для фіранок з яскравими візерунками, різними принтами, прикрашають вишивкою, бісером чи іншими декоративними елементами. Такі гардини з декором будуть ефектно виглядати як самостійне оздоблення вікна без використання будь-якого виду штор.

Салон декору «Ваш інтер’єр» пропонує великий асортимент тканин для фіранок за доступними цінами . Ми виконуємо індивідуальне замовлення на пошиття фіранок та гардин відповідно до смаку та вподобань клієнта. В нашому салоні Ви знайдете усе необхідне для пошиття гардин, а створення дизайну залиште для працівників салону, які знають усі тонкощі чудового оздоблення вікна будь-якої кімнати чи приміщення загалом.