fbpx


Шпалери Eijffinger

Шпалери Eijffinger
Eijffinger – голландська торгова марка з виробництва шпалер та текстилю, з виготовлення настінних покриттів – одна з провідних світових компаній. Шпалерна фабрика Eijffinger з числа найстаріших у Європі, заснована в 1875 році. Продукція фабрики удосконалилася більше ста років і успішно вийшла за рамки внутрішнього ринку продажу, підкоривши більше 90 країн світу.
Компанія Eijffinger у своєму роді неповторна і унікальна, вона різноманітна по дизайну колекцій і використовуваних матеріалах. Шпалери Eijffinger вінілові, основою яких є флізелін, присутствую також в колекціях шпалери з вінілу з вставками текстилю, а деякі полотна містять натуральні матеріали: сизаль, бамбук, очерет, трава. Компанія дбає про безпеку продукції і екологічну чистоту матеріалу виробництва. Завдяки передовим технологіям виготовлення, якість шпалер в експлуатації колекцій дуже висока.
Дизайнери компанії створюють неповторні моделі виробу, професіонали своє справи сміливі і неабиякі в оформленні. У колекціях голландських шпалер є класичний стиль малюнка, авангардні дизайни з орнаментом і медальйонами, деякі національні мотиви в різнобарвною гамою, де присутні нотки східної культури. Флізеліновимі панно для дитячої завоювало популярність у багатьох споживачів. Колекція дитячих шпалер розрахована на вікову категорію від самого молодшого до підліткового віку і бездоганна за якістю еко-чистоти.
Тепер у Вас з’явилася прекрасна можливість купити голландські шпалери Eijffinger в нашому салоні “Ваш інтер’єр”. Представлені колекції Вас приємно здивують кольоровою гамою і різноманітністю фактур, дозволять втілити дизайнерські фантазії, створити індивідуальну атмосферу в інтер’єрі будинку.