Двоспальна постільна білизна, розмір євро

Двоспальна постільна білизна, розмір євро

Вибір постільної білизни залежить від наших вподобань. Сьогодні можна придбати постіль різноманітних кольорів, підібрати комплект відповідно до оформлення кімнати або ж настрою чи характеру господаря. Асортимент передбачає варіації на будь-який смак. Головне, щоб тканина була натуральною, а розмір відповідав спальному місцю та постільним приналежностям в цілому. Що стосується останнього, то вибір постільного комплекту необхідно робити у відповідності до розміру одіяла. Двоспальний комплект євро розрахований на спальне місце для відпочинку двох осіб (ліжко, диван), де відповідно використовується простирадло та ковдра більших розмірів. Варто відзначити, що ковдра в таких випадках має розмір від 170 до 200 см в ширині.

Купити двоспальний комплект (євро) постільної білизни у Львові, ціни

Купити двоспальний комплект постільної білизни (іноді двоспальна постільна білизна, двоспальна постіль тощо) можна в магазині текстилю та декору «Ваш інтер’єр». Ми пропонуємо Вам великий асортимент євро комплектів на будь-який смак. Каталог продукції представлений якісними виробами від відомих виробників, які добре зарекомендували себе на світовому ринку продаж. Двоспальний євро комплект постільної білизни складається:

  • Підковдра розміром 200х220 см
  • Простирадло – 240х260 см
  • Наволочки – 50х70 см (4шт.)

Такі комплекти постелі будуть гарним подарунком молодому подружжю або близьким та рідним з нагоду святкових подій. Постільна білизна нашого магазину вражає різноманіттям кольорів та візерунків, вирізняється гарними естетичними та експлуатаційними якостями, а також підкуповує доступними цінами продукції.