fbpx


Двоспальна постільна білизна, розмір євро

Двоспальна постільна білизна, розмір євро

Вибір постільної білизни залежить від наших вподобань. Сьогодні можна придбати постіль різноманітних кольорів, підібрати комплект відповідно до оформлення кімнати або ж настрою чи характеру господаря. Асортимент передбачає варіації на будь-який смак. Головне, щоб тканина була натуральною, а розмір відповідав спальному місцю та постільним приналежностям в цілому. Що стосується останнього, то вибір постільного комплекту необхідно робити у відповідності до розміру одіяла. Двоспальний комплект євро розрахований на спальне місце для відпочинку двох осіб (ліжко, диван), де відповідно використовується простирадло та ковдра більших розмірів. Варто відзначити, що ковдра в таких випадках має розмір від 170 до 200 см в ширині.

Купити двоспальний комплект (євро) постільної білизни у Львові, ціни

Купити двоспальний комплект постільної білизни (іноді двоспальна постільна білизна, двоспальна постіль тощо) можна в магазині текстилю та декору «Ваш інтер’єр». Ми пропонуємо Вам великий асортимент євро комплектів на будь-який смак. Каталог продукції представлений якісними виробами від відомих виробників, які добре зарекомендували себе на світовому ринку продаж. Двоспальний євро комплект постільної білизни складається:

  • Підковдра розміром 200х220 см
  • Простирадло – 240х260 см
  • Наволочки – 50х70 см (4шт.)

Такі комплекти постелі будуть гарним подарунком молодому подружжю або близьким та рідним з нагоду святкових подій. Постільна білизна нашого магазину вражає різноманіттям кольорів та візерунків, вирізняється гарними естетичними та експлуатаційними якостями, а також підкуповує доступними цінами продукції.