fbpx


Дерев’яні жалюзі, виготовлення

Дерев’яні жалюзі, виготовлення

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує дерев’яні горизонтальні жалюзі BASSWOOD – преміум сонцезахисні системи. Натуральне дерево надає інтер’єру особливий стиль, створює атмосферу затишку і спокою.

Дерево – найприродніший вибір для предметів облаштування будинку. Жалюзі з натурального дерева не виняток. Вони привабливі своїм зовнішнім виглядом, що гармоніює з елементами меблів і екологічністю.

Дерев’яні жалюзі Basswood особливі тим, що виготовляються з цільного масиву натурального дерева і не втрачають свою популярність десятиліттями. Їх виготовляють з кращих сортів дерева, таких як Канадська або Далекосхідна липа. Жалюзі з дерева підкорюють своєю вишуканістю, красою.

Дерев’яні жалюзі на замовлення, монтаж

Дерево – абсолютно екологічний матеріал і в будь-яких умовах експлуатації не виділяє шкідливих речовин в навколишнє середовище, і чудово підходить для оформлення інтер’єрів дитячих кімнат і спалень. Ширина ламелей дерев’яних жалюзі може бути 25 або 50 мм, а великий вибір фактур і відтінків дозволяє замовити горизонтальні жалюзі з дерева в тон меблів, присутніх в інтер’єрі. Вишукані природні кольори дерев’яних жалюзі підвищують статус будь-якого приміщення. Вони додадуть вітальні, спальні, заміському будинку або кабінету неповторної витонченості, стилю, духу благородної старовини.

Доглядати за дерев’яними жалюзі дуже просто, оскільки при виготовленні їх обробляють антистатичними матеріалами, що перешкоджає осіданню пилу, тому досить інколи протирати їх сухою м’якою тканиною.

Компанія  “Ваш Інтер’єр” також пропонує бамбукові жалюзі. В якості матеріалу для ламелей в них використовуються пресовані бамбукові стебла. Їх переваги – менша вага, краща вологостійкість, підвищена міцність і більш насичена, яскрава фактура. Також бамбукові жалюзі володіють корисними антибактеріальними природними властивостями, допомагаючи збереженню здорової і психологічно сприятливої ​​атмосфери в будинку або офісі.

Дизайнери компанії “Ваш Інтер’єр” рекомендують застосовувати дизайнерські важелі для дерев’яних та бамбукових жалюзі. Ці стильні аксесуари для шнурового управління ідеально прикрасять та доповнять Ваші жалюзі та створять контраст у поєднанні з натуральними матеріалами.

Замовивши жалюзі з натурального дерева або бамбука в салонах декору “Ваш Інтер’єр”, Ви внесете у свій  дім особливу атмосферу затишку та комфорту.