fbpx


Шпалери Dekens

Шпалери Dekens
Бельгійська торгова марка Dekens – це всесвітньо визнаний виробник шпалер. Більш ніж пів століття ця компанія підкорює ринок продажів настінних покриттів як на своїй батьківщині, так і по всьому світу, ставши одним з лідерів виробництва красивою і високоякісної продукції.
Історія фабрики бере початок з 1950 року, коли заповзятливий Ноель Декенс почав виробництво шпалер, побудувавши фабрику в місті Менен, Бельгія. З тих пір це стало фамільною цінністю династії Декенс, а бренд носить прізвище родини «Dekens Wallcoverings NV»

З кожним роком виробнича потужність фабрики удосконалилася, набивая досвіду, що призвело до незаперечного успіху продукції серед настінних покриттів інших брендів. Фабрика Dekens для виготовленія шпалер використовує папір, флізелін, вельвет, шовк, льон та ін. Тонкий вініловий шар проходить етап перфорації, завдяки чому при поклейке шпалер стіни «дихають». Колекції шпалер маркована стандартом Europen Eco-Label класу А +, що говорить про високу якість і відповідність всім нормам безпеки ЄС. Продукція марки виробляється з кращого і екологічно чистої сировини. Також потрібно відзначити вибір якісних фарб для вироби: шпалери Dekens миються, не вигорають від сонячних променів.

Художня графіка та дизайн бельгійських шпалер барвисті. Ці шпалери здатні прикрасить стіни приміщень від дитячої до офісу. Різноманітність вибору шпалер велике, матеріали по фактурі різні, колірне сполучення ніжне і витончене. У колекціях шпалер Dekens присутні однотонні моделі, квіткові або шпалери з геометричними малюнками, полотна підійдуть для дизайну як сучасного, так і класичного інтер’єру.

Ознайомиться детально з продукцією бельгійської торгової марки Dekens Ви можете, відвідавши наш салон. Шпалери в стилі ретро, ​​вікторіанські візерунки покриття і багато іншого зроблять житло розкішним. Тут Ви обов’язково знайдете все необхідне для втілення дизайнерської затії в реальність.