fbpx


Шпалери Decori&Decori

Шпалери Decori&Decori
Фабрика Decori & Decori одна з найстаріших в Італії, що виробляє шпалери. Decori & Decori це яскравий представник італійської класики, пристрасть характеру і стилю. Колекції італійських шпалер це розкішний інтер’єр, бездоганний смак і високу якість.
Фабрика шпалер Decori & Decori успішно підкорила ринок продажів настінних покриттів більш ніж в 70 країнах. Мілан, Нью-Йорк, Гонконг і Париж, інтер’єри будинків багатьох міст і країн одягнені в італійські шпалери. Арсенал колекції фабрики унікальний своїми матеріалами, що прекрасно імітують деякі натуральні покриття такі, як шкіра, шовк. У художній розробці дизайну брали участі навіть імениті кутюр’є: Версаче, Валентино, Роберто Каваллі. В основі дизайну настінних покриттів є нотки класики, романтизму, мотиви епохи Відродження. Колекції шпалер Decori & Decori на своїх полотнах відображають мотиви італійської культури, її архітектуру, красу пейзажів Італії, або динаміку сучасного мегаполісу. У художньому оформленні настінних покриттів присутні оригінальність візерунків в м’яких відтінках і незвичайна фактура у поєднанні з зухвалими рішеннями.
Компанія Decori & Decori у виробництві шпалер піклується не тільки про зовнішні параметри настінного покриття, але і створює якісну продукцію для подалі її експлуатації. Дизайнерська група компанії запатентувала технологію лазерного насічки на шпалерах, что створює тривимірний візуальний ефект. Таким чином, при зміні кута освітлення, відтінки настінного покриття змінюються, Для виготовлення шпалер використовується екологічно чистий папір підвищеної щільності. Папір настінних покриттів оброблена таким чином, що мікропори дозволяють циркулювати повітрю, а малюнок. завдяки високоякісним фарбам, не вигоряє.
Пропонуємо сповна насолодитися барвистою палітрою колекцій фабрики в нашому магазині. У нас Ви можете купити італійські шпалери Decori & Decori і сміливо втілити дизайнерські рішення в інтер’єрі, задовольнивши такі вимоги як: краса, надійність і практичність, ціна-якість.