fbpx


Шпалери Cristiana Masi (Parato Group)

Шпалери Cristiana Masi (Parato Group)Компанія Parato group (бренд Cristiana Мasi) розташована неподалік від Риму. Засновник компанії Маріо Масі почав роботу з виробництва шпалер, покладаючись виключно на внутрішній ринок.
Але з часом компанія почала розвиватися швидкими темпами, І так, починаючи з 1985 року, італійська торгова марка завдяки яскравій і неабиякою індивідуальності дизайнера Масі, інноваційним технологіям, рік за роком створювала елітні колекції, завойовуючи симпатію не тільки на батьківщині, але і світовий ринок настінних покриттів, складаючи при цьому гідну конкуренцію. У 2002 році Parato (Cristiana Мasi) поруч зі старим, побудував новий сучасний завод, що дозволило реорганізувати площу і раціонально перевлаштувати весь цикл виробництва продукції. У новій будівлі розподілилися всі офіси так, що комерційний відділ, відділ замовлень і готової продукції у співпраці, комплексно і оперативно задовольнити будь-який запит клієнта. Історична будівля в даний час повністю використовується для художнього відділу, для технічної організації та виробничого сектора, працює в даний час на новому обладнанні: чотирьох лініях друку і чотирьох пресах.
Завдяки своєму виробничому потенціалу, Parato group (Cristiana Мasi) є провідною компанією в області настінних покриттів на світовому ринку. У колекціях представлено ряд мотивів: класичний, сучасний, моделі з візерунками для кухні та спальні, дитячі шпалери. В основному це паперові, вінілові і шпалери на флізеліновій основі. Продукція відзначена дизайнерами за якість – міцні, зносостійкі. Крім того вони привертають увагу своєю можливістю імітувати різні фактури тканину, гобелен, шовк і т.п Шпалери Cristiana Мasi можна мити, отслаивать або видаляти (у разі демонтажу), вони стійкі до вигорання, зносу, вогнестійкі.
Наш декор-центр пропонує широкий вибір колекцій італійської торгової марки Cristiana Мasi. Гама кольорів і графічних малюнків, приємна ціна настільки якісної продукції не залишать вас байдужими. Інноваційний дизайн, технічні характеристики, показані на кожному продукті Parato group, роблять цей матеріал найбільш підходящим для оформлення інтер’єру вашого приміщення.