fbpx


Шпалери Cole&Son

Шпалери Cole&Son


Торгова марка Cole & Son неповторна на ринку настінних покриттів, її фабрика-виробник знаходиться на півночі Лондона, в Islington (Іслінгтон). Марка Cole & Son бере початок з робот Джона Перрі ще в 1875 році. Для виробництва настінних покриттів Перрі використовував старовинні техніки, у тому числі техніку паперової імітації шовку і флокированіє, які винайшли в Голландії в 1680 році. Практично це єдина фабрика в світі, що продовжує робити флокированниє паперові настінні покриття відповідаючи технологіям XVII століття.
Після смерті засновника, фабрику придбав торговець шпалерами А.П. Коул і в 1943 році перейменував її на вже відому нам компанію Cole & Son.
Архів фабрики приголомшливий. Він зібрав стилі малюнка англійських шпалер кількох століть: сюди входять дизайни відбитків друкованих блоків, дизайни настінних покриттів з техніки трафаретного друку. Фабрика Cole & Son донині використовує не тільки технології Перрі, а й деякі оригінальні верстати для нанесення малюнка.
Основою стильового напрямку графіки шпалер англійської компанії залишається класика. Однак класика не позбавлена ​​сучасних тенденцій, оригінальних новацій у колекціях. Торгова марка може похвалитися малюнками відомих авторів-Люсьєн Дей, Уолтера Крейна, Едуардо Паолоцці, П’єро Форназетті, Вів’єн Вествуд і Тома Діксона. Шпалери компанії прикрасили стіни Букінгемського і Вестмінстерського палацу, королівські резиденції, урядові будівлі. Королівська гарантія якості – оцінка настінних покриттів торгової марки.
Тепер і Ви можете створити свій королівський і вишуканий дизайн в інтер’єрі, а колекції не залишать байдужими і надихнуть Вас.