fbpx


Австрійські штори, пошиття

Австрійські штори, пошиття

 

Наші дизайнери виїжджають до Вас на об’єкт, ознайомлюються з приміщенням і пропонують дизайн  вікна, або інтер’єру, що найбільше підходить саме Вам.

Щоб зробити замовлення на штори чи гардини, Ви можете приїхати до нас в салон, переглянути зразки тканин, карнизів, ролет, або викликати дизайнера чи замірника  до Вас додому.

Дизайнер приїде, для ознайомлення з приміщенням, стилем будинку чи квартири і запропонує оптимальний варіант штор, тюлю, карнизів.

Просто зателефонуйте   0673704054,  напишіть на Viber,  або натисніть     ВИКЛИК ДИЗАЙНЕРА   .

Австрійські штори вперше з’явились в кінці XVIII століття і використовувались для святкового прикрашання замків, оформлення залів, де проходили бенкети. Вони виконували декоративну функцію, адже створювались з дорогих тканин, з використанням розкішної фурнітури, ламбрекенів, двостороннього драпірування. Їх називали ще фестонними шторами. Сучасні австрійські штори не втратили свій первинний вигляд, змінився лише асортимент тканин та супутніх аксесуарів. Проте, як і тоді, вони доволі розповсюдженні у драпіруванні вікон актових залів чи бенкетних залів, там, де інтер’єру приміщення необхідно надати святковості та урочистості, з нотками розкоші та вишуканості.

Австрійські штори є досить популярними у оздобленні вікна, де вони можуть бути елементом для стилістичної завершеності або ж незалежною одиницею, що задає настрій в інтер’єрі. Вони використовуються у класичному стилі дизайну інтер’єру, підходять до стилю бароко, вписуються у середземноморський інтер’єр, у дизайнах стилю кантрі чи прованс. Австрійські штори додають елегантності в драпіровки вікна, затишку та романтизму атмосфері приміщення. Такі штори підходять для оздоблення вікон будь-якої кімнати з вищезазначеним стилем дизайну, особливо витончено та привабливо виглядають при оздобленні великих вікон високих приміщень. Їх використовують як в житлових, так і громадських приміщеннях. Наприклад, у закладах готельно-ресторанного бізнесу, що виконані в класичному стилі чи бароко, австрійські штори акцентують на вишуканості дизайну, додають королівської розкоші та помпезності приміщенню, і гості закладу можуть поринути в атмосферу середньовіччя.

Австрійські штори у Львові

Австрійські штори – це симбіоз елементів французьких та римських штор, де полотно тканини збирається в круглі поперечні складки, за допомогою шнурів. Такий вид штор найкраще шити з м’яких та ніжних тканин, розповсюдженими з яких є шовк, поліестер, атлас, батист, ситець, вуаль, органза. Кожна з тканин вносить певний ефект від візуального сприйняття виробу. Проте лише правильний вибір тканини та кольору робить австрійські штори неперевершеними в інтер’єрі. Непоганими прикрасами для таких штор можуть бути тасьма, бахрома чи вишукане мереживо, різноманітні кисті та декоративні шнури.

Самостійно підібрати штори для кімнати доволі складно, тому консультанти магазину – салону «Ваш інтер’єр» з задоволенням допоможуть з вибором. Замовити австрійські штори Ви можете в мережі наших салонів, що знаходяться у Львові. Приємне обслуговування та доступні ціни Вас неодмінно задовольнять. Дизайнери нашого салону підберуть тканину та фурнітуру для створення штор, що стануть гарною прикрасою не лише для вікон, але й чарівним доповненням для всього інтер’єру.