fbpx


Постільна білизна 3D

Постільна білизна 3D

Сучасна промисловість здобула багато досягнень у виготовленні тої чи іншої продукції. Новаторство не оминуло і галузь текстильної промисловості, мова іде про домашній текстиль. Сьогодні доволі популярною стає інноваційна постільна білизна 3D, що вражає своїми естетичними та експлуатаційними якостями. А все завдяки реалістичному тривимірному зображенню, що виконане на натуральних тканинах.

Постільна білизна 3Д – це надзвичайні кольори та ілюстрації, що виконані з точністю до найменших дрібниць. Фотопринт створює картину природною, де зображення оживають, з’являється об’єм і підкреслюється форма. Такий фотодрук здійснюється за допомогою спеціальних фарб, що проникають в структуру волокна. Саме тому вызерунки не вигорають, не втрачають колір під час прання або ж при безпосередньому використання. Для виготовлення такої постільної білизни використовують натуральні тканини. Цьому є дві вагомі причини: натуральна тканина, в першу чергу, гіпоалергенна і гігієнічна, відмінно пропускає повітря та вбирає вологу, що дуже важливо для організму людини; така тканина гарно піддається фарбуванню, довго зберігаючи колір.

Купити 3D постіль у Львові, ціни

То ж при покупці 3D постелі, необхідно звернути увагу на склад тканини виробу, або ж купувати постіль у спеціалізованих магазинах, що зазвичай пропонують якісну продукцію відомих виробників домашнього текстилю. Ну, а якщо говорити про зовнішній вигляд такої постелі, то її краще раз побачити. Ви можете придбати постіль як для дорослих, так і дитячу 3D постіль, що представлена в різних розмірах. Колір та візерунок на будь-який смак. Тематикою декору постільної білизни може бути абстракція, геометричні візерунки, орнаменти, люди, тварини, рослини та квіти, мегаполіс та ін. Для наймолодших тут зображені казкові герої, сюжети з мультфільмів та кінокартин, що створюють феєрію свята в дитячій.

Мережа салонів декору «Ваш інтер’єр», що знаходиться у Львові, пропонує Вам великий асортимент домашнього текстилю від провідних виробників. У нас Ви можете купити якісну 3D постіль для власного повсякденного вжитку, а також у подарунок. Залишитись байдужим до такої постільної білизни неможливо. Колекції 3D постелі представлені різноманітною тематикою, що дозволяє купити набір для дорослих, дитячу постіль, подарункову для молодят. За необхідності, консультанти магазину допоможуть Вам вибрати постільний набір, що буде не лише відповідати смаку та вподобанню, але й гармонічно доповнювати дизайн кімнати.