fbpx

Шпалери для вітальні, виїзд дизайнера 0676202049Вітальня – це центр будь-якої оселі, в цій кімнаті люди збираються вечорами всією сім’єю, щоб відпочити, тут проводять сімейні свята і саме тут приймають гостей.

Красиві шпалери для вітальні, підібрані зі смаком і за всіма правилами, стануть прекрасним фоном для інших елементів інтер’єру і декору, створять унікальну, індивідуальну атмосферу і настрій в оселі.

Широкий асортимент шпалер для вітальні, представлений в салонах “Ваш Інтер’єр” , дозволить втілити в життя будь-які, навіть найсміливіші дизайнерські рішення. Витонченість і гармонію в будинку підкреслять світлі шпалери для стін вітальні.

Шпалери – це такий оздоблювальний матеріал, який потребує візуального і тактичного знайомства, перед тим, як поклеїти їх на стіни. В наших салонах представлені зразки шпалер, які Ви можете побачити в реальному кольорі і фактурі. Доторкнутись до текстури, порівняти відтінки, підібрати, разом з дизайнером найкращий варіант саме для себе.

В салоні Ви побачите реальний колір, візерунок і текстуру шпалер. Вибираючи шпалери по зображенню, майже завжди є відмінність по відтінках, а тим більше по структурі. Тому рекомендуємо Вам вибирати шпалери в салоні і скористатися  допомогою дизайнерів консультантів, які мають досвід і порекомендують кращий вибір.

Зателефонуйте 0676202049 і дізнайтесь попередньо все, що Вас цікавить по шпалерах, або зробіть заявку на виїзд дизайнера

Наймодніші шпалери в інтер’єрі вітальні оформляються у світлих і пастельних тонах, оскільки здатні виконувати і естетичну, і практичну функцію. Світлі шпалери відмінно впишуться в будь-який інтер’єр, наповнять кімнату світлом і розширять її простір.

На світлому фоні допускається присутність візерунків і малюнків, але не варто зупинятися на варіантах з великими і дуже яскравими зображеннями. Вони підійдуть лише в ролі акцентів, а для формування фону краще зупинитися на однотонних шпалерах або шпалерах з дрібними геометричними, флористичними і абстрактними композиціями.

Шпалери для вітальні у Львові, ціни

Оскільки зберігає популярність методика формування акцентів у вітальні, намагайтеся підібрати шпалери, які не суперечать інтер’єру за кольором або характером зображення. Для цих цілей підійдуть шпалери з тематичними мотивами, рельєфними малюнками, а також широкоформатні фотошпалери. Однотонні шпалери більш темних або яскравих кольорів теж можуть сформувати акцент, але такий інтер’єр вітальні необхідно доповнити аксесуарами аналогічних відтінків. Один з дизайнів шпалер для вітальні, який ніколи не вийде з моди – це шпалери в смужку. Строгість смугастого сюжету можна розбавити, вибираючи шпалери, що включають відразу кілька відтінків.

Особливо актуальними є шпалери з природньою тематикою. Дрібні принти, такі як геометричні та квіткові, підкреслять природний затишок і гармонію Вашої вітальні. Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує колекції шпалер для вітальні, які здатні вписатися в інтер’єр різної стильової спрямованості.

Каталоги шпалер для вітальні в салонах “Ваш Інтер’єр” налічують кілька тисяч видів шпалер самих різних дизайнів і стилів, щоб Ви змогли вибрати дійсно ідеальні шпалери для стін вітальні в свій будинок або квартиру.