fbpx

Паперові шпалери, каталогНайпопулярнішим матеріалом для оформлення інтер’єру є паперові шпалери, насамперед, завдяки своїй екологічності. Папір пропускає повітря і не «закупорює» стіни, що допомагає зберігати нормальний мікроклімат в приміщенні і уникати «парникового ефекту».

Різноманітні способи друку малюнка народжують незвичайні об’ємні фактури, що імітують природні поверхні, венеціанську штукатурку і т.д.

Шпалери – це такий оздоблювальний матеріал, який потребує візуального і тактичного знайомства, перед тим, як поклеїти їх на стіни. В наших салонах представлені зразки шпалер, які Ви можете побачити в реальному кольорі і фактурі. Доторкнутись до текстури, порівняти відтінки, підібрати, разом з дизайнером найкращий варіант саме для себе.

В салоні Ви побачите реальний колір, візерунок і текстуру шпалер. Вибираючи шпалери по зображенню, майже завжди є відмінність по відтінках, а тим більше по структурі. Тому рекомендуємо Вам вибирати шпалери в салоні і скористатися  допомогою дизайнерів консультантів, які мають досвід і порекомендують кращий вибір.

Зателефонуйте 0676202049 і дізнайтесь попередньо все, що Вас цікавить по шпалерах, або зробіть заявку на виїзд дизайнера

Купити паперові шпалери у Львові, ціна

Компанія «Ваш Інрер’єр» пропонує Вам паперові шпалери всіх провідних американських та європейських виробників, включаючи найновіші колекції. Кращі колекції компаній Osborne&Little, Zoffany, Hookedonwalls, Wallquest, Sanderson і York допоможуть Вам створити неповторний стильний інтер’єр Вашого будинку.

Ці шпалери бувають гладкі (на рівну поверхню наноситься малюнок (принт) друкарським способом), та фактурні («об’єм» досягається за рахунок нанесення на поверхню спеціальних фарб методом трафаретного друку).

За кількістю шарів вони бувають одношарові (симплекс) і двошарові, багатошарові (дуплекс) – такі шпалери володіють високими характеристиками світло- і вологостійкості.

У виготовленні паперових шпалер використовують екологічно чисті фарби для графічного друку.

Компанія «Ваш Інрер’єр» рекомендує використовувати їх в житлових приміщеннях, особливо в спальнях, вітальнях і дитячих кімнатах. А ось для зон з підвищеною вологістю варто вибрати вологостійкі шпалери для стін, наприклад, вінілові. Деякі різновиди дуплексних паперових шпалер для стін мають підвищену вологостійкість за рахунок латексного напилення на лицевій поверхні. Стіни, обклеєні такими шпалерами, можна протирати вологою серветкою.

При цьому наявні у нас паперові шпалери дивовижно красиві. Це результат роботи талановитих дизайнерів, висококласних фахівців з декору інтер’єрів. Найрізноманітніші за стилем паперові шпалери «Ваш Інрер’єр» Вам пропонує. Є полотна з сучасним оформленням, які підійдуть для авангардного дизайну приміщення або для Hi-Tech. А є паперові шпалери для стін у витриманому класичному стилі, які так і світяться солідністю і серйозністю. Тут ви знайдете шпалери для вітальні, і для дитячої, і для робочого кабінету або для спальні.

Купити якісні екологічні паперові шпалери з високою ступінню зносостійкості і оригінальним дизайном Ви можете в салонах декору «Ваш Інрер’єр».