fbpx


Одними з найвисокоякісних шпалер на світовому ринку є шпалери з Італії. Найбільші фабрики серед європейських виробників, такі як Zambaiti, Sangiorgio, Murella, Domus Parati і Sirpi вражають об’ємами виробництва. Компанія “Ваш Інтер’єр” пропонує купити італійські шпалери за привабливими цінами.

Основні переваги італійських шпалер – дизайн, довговічність і екологічність матеріалів. Італійські шпалери складають близько половини нашого асортименту.

Італійські шпалери несуть в собі елегантність, витонченість і красу і роблять будь-який інтер’єр унікальним. Якщо Ви прагнете створити розкішний і одночасно комфортний інтер’єр, ідеальним рішенням для Вас буде купити італійські шпалери.

Італійські шпалери замовлення, ціни

Над створенням італійських шпалер трудяться кращі європейські дизайнери і це важко не помітити. Продукція провідних виробників володіє не тільки неповторним стилем, але ще і високою якістю, що відрізняє їх від інших європейських аналогів. Крім цього, варто виділити вражаюче розманіття шпалер, що радує покупців і дозволяє створити Ваш інтер’єр у будь-якому стилі, від класики до авангарду.

В процесі виробництва італійські майстри використовують останні технічні досягнення. Завдяки цьому італійські шпалери володіють підвищеною міцністю, зносостійкістю і якістю. Вони не втрачають колір навіть через багато років, не всихають і не деформуються. Незважаючи на складні візерунки деяких видів, вони дуже прості у підборі та наклеюванні.

Різноманітність каталогів і варіантів допоможе вибрати і купити італійські шпалери, які зможуть здивувати навіть досвідчених цінителів якості та краси. В салонах “Ваш Інтер’єр” представлені найсучасніші колекції шпалер для стін з Італії, ціна яких приємно здивує. Шпалери італійських брендів зі світовими іменами тепер доступні широкому колу споживачів: кращі шпалери з Італії, ціна яких невисока і прийнятна, стануть справжньою окрасою Вашого будинку, додадуть особливу атмосферу і внесуть вишуканість в Ваш інтер’єр житла!