fbpx

Флізелінові шпалери, каталогКомпанія “Ваш інтер’єр” пропонує більше 100 колекцій елітних флізелінових шпалер для стін від кращих світових виробників. У наших салонах Ви знайдете продукцію таких відомих компаній як Marburg (Німеччина), Harlequin (Великобританія), Khroma (Бельгія), Dekens (Бельгія), Camengo (Франція) та багатьох інших виробників. У каталогах цих виробників присутні графічний дизайн, абстрактні форми, рельєфна текстура, поєднання модерну і класики і безліч інших інновацій. Ціна на нові колекції флізелінових шпалер прийнятна для більшості покупців. Відвідавши салон “Ваш інтер’єр”, Ви зможете швидко і зручно вибрати красиві шпалери для дому.

Флізелінові шпалери у Львові, ціни

Флізелін – нетканий матеріал із суміші целюлозних і текстильних волокон. Нанесений на нього малюнок набуває велику глибину і об’єм, що дає додаткові можливості для розробки всіляких дизайнів флізелінових шпалер.

Флізелінові шпалери, покриті спеціальною фарбою, можна мити, вони вологостійкі і підходять навіть для ванних кімнат. Відмінними рисами флізелінових шпалер є те, що вони чудово пропускають повітря, закривають мікротріщини на поверхні стін.

Настінні флізелінові шпалери можна розділити на готові та під фарбування. За фактурою флізелінові шпалери бувають гладкими або рельєфними. Структура на флізеліні дає можливість імітувати різні види штукатурки. У магазинах “Ваш інтер’єр” Ви знайдете великий вибір різних видів флізелінових шпалер від кращих виробників.

Флізелінові шпалери мають безліч переваг: екологічність, міцність на розрив і стабільність розмірів, шпалери дихаючі і тим самим не вбирають в себе запахів, володіють високими показниками пожежобезпеки, стійкі до ультрафіолету, доступні в ціні і різноманітті дизайнів, останній шар є захисним, що дозволяє мити шпалери, володіють відмінними показниками звуко- і теплоізоляціі, знімаються без залишку зі стіни при необхідності їх заміни.

Для створення еко інтер’єрів варто купити флізелінові шпалери за ціною, хоч і вищою вартості інших матеріалів, адже шпалери повністю виправдовують очікування в плані екологічної безпеки. В їх основі лежить целюлоза, тому полотна не виділяють шкідливих і небезпечних речовин, що дозволяє використовувати їх у спальнях та дитячих кімнатах. Особливі мікропори створюють природний повітрообмін, при цьому не дозволяють пилу проникати крізь шпалерне полотно. Обклеювання флізеліновими шпалерами вітальні або кухні – також хороший вибір.

Флізелінові шпалери прекрасно приховують недоліки стіни, вирівнюючи її поверхню при мінімальній підготовці. Їх можна наклеювати практично на всі види штукатурки, гіпсокартону, бетону та інші основи.

Вибрати та купити флізелінові шпалери Ви можете, відвідавши наш салон, придивившись варіант з будь-яким декором – різноманітними візерунками, квітковими принтами, геометричними фігурами та іншими незвичайними сюжетами.