Шпалери для стін, каталог шпалерШпалери по брендам

Osborne&Little

Rasch

Rasch Textil

Seabrook

Sirpi

Studio 465

York

Zambaiti parati

Шпалери за матеріалом

Шпалери за  стилем

Сучасні шпалери можна мити, вони вогнетривкі, вологостійкі, міцні до механічних пошкоджень. На ринку ця продукція представлена такими видами: вінілові, флізелінові, акрилові, паперові, текстильні, скловолокнисті, фотошпалери, рідкі шпалери, кварцеві, пробкові, шпалери під фарбування. Різновид та багатофункціональність полотен, дозволяє використовувати шпалери практично в будь-якому приміщенні і не лише в житловому, а й промисловому. Завдяки колористиці шпалер, візерункам, сюжетним лініям і модельному ряду, при оздоблюванні стін, можна передати настрій та характер господаря, створюючи власний стиль, тематично оздобити приміщення.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.

Купити шпалери у Львові, ціни

Прагненню людини прикрасити своє житло, напевно, стільки ж років скільки і самому людству. Винахід текстильних шпалер приписують вавилонцям та ассирійцям, що жили приблизно тисячу років до н.е. Це і не дивно, адже ще з давніх давен люди завішували стіни шкірою тварин, тканиною. Згодом, вже у 200 році н.е. в Китаї почали виготовляти рисовий папір, яким надалі обклеювали стіни будівель. В Європу такі паперові шпалери привезли англійці. Вони освоїли процес виготовлення полотна і створювали вироби з малюнками різноманітних сюжетів, над якими працювали художники. З тих пір технологія виготовлення шпалер вдосконалювалась, а лаври першості у масовому виробництві утримували Англія та Франція.

На сьогодні виробництво шпалер набуло величезних масштабів, а сама продукція пройшла довгий шлях еволюційного вдосконалення і стала найбільш популярною серед оздоблювальних матеріалів на всіх континентах, у всіх країнах. Такі вироби завжди залишаються в моді завдяки багатьом своїм перевагам: широкий асортимент кольорів і фактур, чудові естетичні якості, практичність та простота у використанні, великий ціновий діапазон.

Ми радо допоможемо Вам створити власний шедевр в дизайні інтер’єру, адже в магазині «Ваш інтер’єр» можна купити шпалери від провідних світових виробників. Каталог даної продукції представлений вражаючим асортиментом Дизайнери магазину допоможуть Вам у виборі шпалер відповідно до вподобань та смаку, нададуть професійні поради щодо роботи з ними. Також за необхідності, ми здійснюємо доставку придбаного товару за адресою, вказаною покупцем.

 

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете тут.