fbpx

Шпалери для стін, каталог шпалершпалери2-01

Шпалери за матеріалом

Шпалери за  стилем

Шпалери по брендам

Osborne&Little

Rasch

Rasch Textil

Seabrook

Sirpi

Studio 465

York

Zambaiti parati

Сучасні шпалери можна мити, вони вогнетривкі, вологостійкі, міцні до механічних пошкоджень. На ринку ця продукція представлена такими видами: вінілові, флізелінові, акрилові, паперові, текстильні, скловолокнисті, фотошпалери, рідкі шпалери, кварцеві, пробкові, шпалери під фарбування. Різновид та багатофункціональність полотен, дозволяє використовувати шпалери практично в будь-якому приміщенні і не лише в житловому, а й промисловому. Завдяки колористиці шпалер, візерункам, сюжетним лініям і модельному ряду, при оздоблюванні стін, можна передати настрій та характер господаря, створюючи власний стиль, тематично оздобити приміщення.

Відгуки наших клієнтів ТУТ.

Купити шпалери у Львові, ціни

Прагненню людини прикрасити своє житло, напевно, стільки ж років скільки і самому людству. Винахід текстильних шпалер приписують вавилонцям та ассирійцям, що жили приблизно тисячу років до н.е. Це і не дивно, адже ще з давніх давен люди завішували стіни шкірою тварин, тканиною. Згодом, вже у 200 році н.е. в Китаї почали виготовляти рисовий папір, яким надалі обклеювали стіни будівель. В Європу такі паперові шпалери привезли англійці. Вони освоїли процес виготовлення полотна і створювали вироби з малюнками різноманітних сюжетів, над якими працювали художники. З тих пір технологія виготовлення шпалер вдосконалювалась, а лаври першості у масовому виробництві утримували Англія та Франція.

На сьогодні виробництво шпалер набуло величезних масштабів, а сама продукція пройшла довгий шлях еволюційного вдосконалення і стала найбільш популярною серед оздоблювальних матеріалів на всіх континентах, у всіх країнах. Такі вироби завжди залишаються в моді завдяки багатьом своїм перевагам: широкий асортимент кольорів і фактур, чудові естетичні якості, практичність та простота у використанні, великий ціновий діапазон.

Ми радо допоможемо Вам створити власний шедевр в дизайні інтер’єру, адже в магазині «Ваш інтер’єр» можна купити шпалери від провідних світових виробників. Каталог даної продукції представлений вражаючим асортиментом Дизайнери магазину допоможуть Вам у виборі шпалер відповідно до вподобань та смаку, нададуть професійні поради щодо роботи з ними. Також за необхідності, ми здійснюємо доставку придбаного товару за адресою, вказаною покупцем.

 

Ознайомитися зі списком Наших клієнтів ви можете тут.