Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваші контактні дані , ми зателефонуємо Вам і відправимо СЕРТИФІКАТ на 1000 грн

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Про що для вас ваше помешкання? А ваша спальня чи ваш робочий кабінет? 

Може, це просто про поспати і поїсти. Або ж забігти, щоб переодягнутися, і побігти далі. Чи зосереджено відпрацювати 8 годин, не помічаючи кольору стін навколо. Таке ставлення до власної оселі зустрічається не так вже й рідко.

Але насправді, простір, в якому ви живете і працюєте, відображає вас самих. Це ваш характер. Ваша індивідуальність. Ваш смак і вподобання. Це те, на що можна глянути і сказати, хто ви є. Крім того, простір, в якому ви знаходитесь, не тільки характеризує вас, але й має вплив на вас. Ми вже писали про кольоротерапію, крім того велике значення мають фукціонал, орнаменти в інтер’єрі та різні декоративні елементи. Вони можуть допомогти вам розслабитися або зосередитись.

Подивіться на простір, в якому ви перебуваєте більшу частину свого часу. Що він може сказати про вас? Це дійсно ви? Кольори, форми, стиль такі, які вам подобаються? А що можна сказати про окремі деталі і приємні дрібнички? Чи в вашій кімнаті продуманий дизайн чи навмання обрані предмети інтер'єру? Що вас оточує, те, на чому ви задоволено зупиняєте погляд, чи те, що дратує?

На ці питання не складно відповісти. Тому що ваша індивідуальність проявляється в тому, що ви творите навколо себе. Те, чим ви себе оточуєте і як наповнюєте найближчий простір, говорить про вас найповніше. 

Тому якщо Ви прагнете проявити себе – створіть особливий дизайн помешкання чи офісу. Зробіть його красивим і стильним. Хай він буде індивідуальним. Так само, як і ви. Звертайтеся до професіоналів студії декору “Ваш інтер’єр”, і ми залюбки допоможемо вам з оформленням вашого інтер’єру, щоб ви якнайкраще проявити вашу індивідуальність.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно