Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Залиште Ваше повідомлення і контактні дані і наші фахівці зв'яжуться з Вами найближчим робочий час для вирішення Вашого питання.

Ваше ім'я
Ваше ім'я*
Ваш телефон
Ваш телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно

Серйозні справи часом бувають дуже кумедними. Як от, наприклад, ремонт. Що ж тут смішного? - скажете ви. Стільки клопотів, що ніколи вгору глянути. А ми вам розкажемо історію про те, як сусіди затіяли дуже ремонтний масштабний процес. Планували вже не перший місяць. І хоча стеля сипалася на голову, а шпалери звисали відірваними листочками вже давно, сусіди чекали знаку з неба. Знак прийшов – затопили сусіди зверху.

Не робите ремонт самі – ремонт сам постукає у двері. Почалося все з питання, що робити, а що не робити, з чим можна почекати, а на чому можна зекономити. Закінчилося головним болем у виборі необхідних матеріалів.

Сучасний ринок пропонує десятки інтер'єрних рішень, і заплутатися в них не складно. Безсонні ночі бувають не тільки від любові, а й від ремонтів. Славнозвісні сусіди ходили злі і знервовані. Шукали-їздили, їздили-шукали. Допоки їм не підказала скористатися міні-консультацією дизайнера інтер'єрів. Сусідка вхопилася за голову. Мовляв, дизайнер – це дорого і непотрібно. Та врешті її переконали.Бо мініконсультація такого спеціаліста не зобов'язує користуватися його послугами в процесі ремонту, але допомагає швидко і професійно вирішити всі питання з ремонтом і інтер'єром. Як результат, ви зберігаєте і час, і нерви. А отримуєте підказки знаючої людини в оформленні свого помешкання.

Сусідка ще довго ходила задоволена життям, прицмокуючи язиком від того, що все так добре вийшло. Ремонт, який так скандально починався, пройшов легко і весело. Хоча історія написана нами, але основана вона на багатьох реальних подіях) Так що, не чекайте, коли ремонт сам до вас напроситься. Беріться до нього негайно! А якщо сумніваєтеся, послуга мініконсультації дизайнера завжди до ваших послуг.  • Коментарі
Завантаження коментарів ...
Товар добавлений в корзину
Всього:
Купити в один клік
Заповніть дані для замовлення
Розрахувати вартість
Заповніть дані для розрахунку ціни
Запросить цену Розрахувати вартість
Замовити консультацію дизайнера
Замовити консультацію дизайнера

Ваше ім'я*
Контактний телефон*

* - Поля, обов'язкові для заповнення

Повідомлення надіслано
Ваше повідомлення успішно відправлено. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш фахівець
Закрити вікно